Alicja Ulatowska zajęła czwarte miejsce w Pucharze Europy Malmo ETU

Alicja Ulatowska zajęła czwarte miejsce w Pucharze Europy Malmö ETU. Zawody były rozgrywane na dystansie sprint 750-20-5. Reprezentacja Polski liczyła 6 triathlonistów. Strata Alicji do zwyciężczyni wyniosła 42 sekundy. Za czwarte miejsce zawodniczka wygrała 2.150 zł i 189.95 punktów rankingu ITU. Występ w Malmo dał Alicji awans o 31 pozycji w tymże rankingu. Aktualnie zajmuje 130 miejsce i jest najwyżej sklasyfikowaną Polką.

Z dwójki mężczyzn lepiej zaprezentował się Maciej Bruździak, który zajął 41 miejsce w gronie 61 triathlonistów. Miejsce i strata do pierwszego zawodnika była zbyt duża aby zdobyć punkty do rankingu.