Ambasadorzy HTS 2012 ukończyli Półmaraton Warszawski

Aktor Marcin Dorociński i dziennikarz Maciej Dowbor ukończyli Półmaraton Warszawski. Start w stolicy to element przygotowań do Herbalife Triathlon Susz, który odbędzie się w tym roku w dniach 6-8 lipca.

 

Maciej Dowbor w swoim debiucie na dystansie półmaratońskim uzyskał czas 1 godzina 46 minut i 28 sekund. Z kolei Marcin Dorociński ukończył Półmaraton Warszawski z wynikiem 1:48:46.

– Super atmosfera, bardzo się cieszę, że wziąłem udział w tej imprezie. Świetnie się czułem od startu do mety – powiedział Maciej Dowbor. – Zrobiłem to! Pozytywne emocje aż we mnie kipią – dodał Marcin Dorociński.

 

Magdalena Boczarska, pełniąca również funkcję Ambasadora Herbalife Triathlon Susz 2012, szlifowała przez ostatni tydzień swoją formę na obozie Akademii Triathlonu na Majorce pod okiem Piotra Nettera, byłego trenera kadry narodowej i dyrektora sportowego Imprezy.

– Jestem super zmotywowana do treningów. To był bardzo udany wyjazd – powiedziała po powrocie.

 

Herbalife Triathlon odbędzie się w Suszu w dniach 6-8 lipca. W zawodach weźmie udział wiele znanych postaci życia publicznego. Zapisy do zawodów są już zamknięte, bo wyczerpał się limit 1000 miejsc.

 

Patronat nad Herbalife Triathlon Susz objęła Minister Sportu Joanna Mucha.

Dołącz do dyskusji na FORUM

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane