AT na Patronite: dedykowany filmik oraz specjalne spotkanie naszych Patronów! 

Liczba Patronów Akademii Triathlonu i IronWay Media rośnie. My ogłaszamy pierwsze duże profity. Zabierzemy Was w kuluary triathlonu i przygotujemy wyjątkowe spotkanie!

ZOBACZ TEŻ: Akademia Triathlonu na Patronite! Co to jest i jak działa?

Patronite to platforma internetowa, która umożliwia twórcom uzyskiwanie wsparcia finansowego od swoich fanów. Naszą działalność wspomaga już 74 Patronów – dziękujemy!

Jeśli również chcesz dołączyć do grona Patronów, wystarczy, że wybierzesz jeden z progów wsparcia finansowego (te zaczynają się już od 10 zł) a wskazana kwota trafi do nas i pozwoli nam na kontynuowanie naszej działalności. Możesz ustawić comiesięczną subskrypcję lub przelać kwotę jednorazowo. Dołącz do grona Patronów TUTAJ.

Co w triathlonie piszczy. Dedykowany odcinek dla Patronów 

O niektórych informacjach mówi się jedynie w kuluarach. Również w triathlonie nie wszystkie informacje trafiają do głównego obiegu. Naszym Patronom mamy zamiar uchylić jednak rąbka tajemnicy i podzielić się najważniejszymi ciekawostkami, przewidywaniami i wątkami, o których mało jaka osoba ze środowiska triathlonowego wie. 

Przy osiągnięciu progu 100 wpierających, Patroni otrzymają dostęp do dedykowanego filmiku.

Spotkajmy się na specjalnej imprezie w IronResorts! 

Akademia Triathlonu to przestrzeń, która łączy pasjonatów triathlonu. Chcemy dać Wam jednak możliwość spotkania nie tylko w wirtualnej przestrzeni. 

Jeśli do końca roku naszą działalność obejmie swoim wsparciem 150 Patronów zorganizujemy specjalną imprezę w IronResorts tylko dla naszych Patronów. Na miejscu czekają na Was m.in. sale treningowe, strefy relaksu oraz możliwość testów sprzętu naszych partnerów. A wrażeniami i triathlonowymi spostrzeżeniami można podzielić się podczas kolacji w Niedźwiedziej 25. 

Jak możesz pomóc? 

Mamy zespół redaktorów, operatora, grafika, montażystę i administratorów, którzy codziennie pracują nad treściami. Dochodzą do tego koszty sprzętu, serwerów i podróży na zawody. Jeśli chcemy się rozwijać i tworzyć jeszcze lepsze materiały, potrzebujemy realnego finansowania. 

Z tego powodu zdecydowaliśmy się na uruchomienie Patronite Media IronWay + Akademia Triathlonu. Twoje zaangażowanie realnie przekłada się na nasze działania. Każdy próg finansowy obrazuje to, co jesteśmy w stanie opłacić dzięki Twojemu wsparciu. Być może właśnie Twoja wpłata, pozwoliła na napisanie tego tekstu! Poznaj progi wsparcia i wybierz swój! 

Wsparcie naszych Patronów przeznaczamy w 100% na tworzenie treści związanych z polskim triathlonem – relacje, artykuły, wywiady i produkcję wysokiej jakości materiałów. A na nie pomysłów nam nie brakuje. W planach mamy mnóstwo celów, które chcemy zrealizować. Każdy kolejny Patron do tych celów nas przybliża.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,947ObserwującyObserwuj
30,900SubskrybującySubskrybuj

Polecane