AT Team Room rusza w Polskę!

AT Team Room to nowa inicjatywa Akademii Triathlonu. Na imprezach polecanych przez Akademię Triathlonu, objętych naszym patronatem pojawi się specjalny namiot dla członków naszej społeczności zarejestrowanych w klubie AT Team. W specjalnie przygotowanym dla Was miejscu będziecie mogli spotkać się przed i po zawodach, lepiej poznać i miło spędzić czas. Na członków AT Team będzie zawsze czekała ciepła herbata, kawa, zimne napoje, ciastka, owoce, aktualna prasa, dostęp do komputera z internetem. Przed każdymi zawodami, na których pojawi się namiot AT Team będziemy informować o spotkaniach dzień przed zawodami, podczas których będzie można wymienić doświadczenia, przedyskutować wątpliwości dotyczące startu, zapytać ekspertów Akademii Triathlonu i zaproszonych gości o zdanie. W AT Teamu Roomie będziecie też mogli bezpiecznie zostawić swoje rzeczy na czas zawodów, nie martwić się o dokumenty, kluczyki do samochodu, a po zakończeniu wyścigu odpoczniecie w komfortowych warunkach. 

 

Nasza społeczność istnieje od 10 miesięcy i zrzesza już ponad 50 osób. Członkami AT Team są m.in. Łukasz Grass, redaktor naczelny Akademii Triathlonu, Piotr Netter, główny trener Akademii Triathlonu i dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia oraz Maciej Dowbor, znany dziennikarz i prezenter telewizyjny, stały publicysta AT, dr Marcin Stajszczyk i profesor Artur Pupka – eksperci medyczni AT. Przystąpienie do AT Team jest niezwykle proste. Aby zostać członkiem AT Team trzeba spełnić warunki określone w Regulaminie i wnieść jednorazową opłatę w wysokości 300 złotych. W ramach tej opłaty każdy członek AT Team otrzymuje imienny strój startowy oraz imienną Kartę Członkowską, która uprawnia do korzystania z szeregu zniżek na usługi i produkty Partnerów. Więcej informacji znajdziecie w zakładce AT Team.

 

Członkostwo AT Team to także 10% zniżki na opłaty startowe w imprezach organizowanych przez agencję Sport Evolution tj. Beko Ełk Triathlon (20 lipca) i Herbalife Triathlon Gdynia (9-11 sierpnia), firmę Sport Górski tj. Sława Triathlon (14 lipca) oraz cykl imprez Iron Triathlon organizowanych przez firmę Labosport (Szczecinek – 9 czerwca, Radków – 7 lipca, Ślesin – 27 lipca).

 

Na tym jednak nie koniec. Członkowie AT Team mają też zniżki na obozy, warsztaty i konferencje organizowane przez Akademię Triathlonu. Więcej w zakładce Obozy i szkolenie.

Jeśli jesteś zainteresowany członkostwem w AT Team lub już jesteś członkiem naszej społeczności, a masz pytania skontaktuj się z Michałem Chmielem, nowym opiekunem AT Team na adres email: [email protected]

 

Oto lista imprez, których w najbliższym czasie pojawi się AT Team Room:


Iron Triathlon Malbork (2.06.2013)
Iron Triathlon Szczecinek (9.06.2013)
Beko Ełk Triathlon (20.07.2013)
Iron Triathlon Ślesin (27.07.2013)
Herbalife Triathlon Gdynia (10-11.08.2013)

 

Dołącz do nas! Spotkajmy się w AT Team Room.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

12 KOMENTARZE

 1. @MKON – z otwartymi rekami a jak nie będzie miejsca to nawet na kolana weźmiemy:)))

 2. Witam,

  @Adam – taka opcja zostanie (wpisanie nr karty) zostanie dodana do formularzy w przyszłym roku. Na razie prosimy przy dokonywaniu wpłaty odpisać 10%, a w opisie przelewu dodać „członek AT Team, nr karty …”. Pieniądze nadpłacone zostaną członkom AT Team na pewno zwrócone w biurach zawodów lub przelewem.

  @Piotr – odrobinę cierpliwości, odpowie.

 3. skontaktuj się z Michałem Chmielem, nowym opiekunem AT Team na adres email: [email protected]
  chyba nowy opiekun ma duzo pracy, bo na E-Maile nie odpowiada…-:(

 4. Właśnie mam pytanie odnośnie tego cytatu;

  „Członkostwo AT Team to także 10% zniżki na opłaty startowe w imprezach organizowanych przez agencję Sport Evolution tj. Beko Ełk Triathlon (20 lipca) i Herbalife Triathlon Gdynia (9-11 sierpnia), firmę Sport Górski tj. Sława Triathlon (14 lipca) oraz cykl imprez Iron Triathlon organizowanych przez firmę Labosport (Szczecinek – 9 czerwca, Radków – 7 lipca, Ślesin – 27 lipca).”

  Jestem członkiem AT Team zarejestrowałem się i opłaciłem startowe na zawody w Gdyni, Ełku i cały cykl „Garmin”. Ale żadna zniżka mi nie przysługiwała. Napisałem do organizatora Herbalife, że jestem członkiem klubu AT Team i czy przysługuje mi zniżka. Otrzymałem e-maila, że tak i różnica zostanie zwrócona na konto, proszą o podanie konta. Minęło 5 miesięcy i pieniędzy jak na razie nie zwrócili.
  Proponuję aby przy rejestracji na wymienione imprezy był podany link do możliwości wpisania numeru karty członkowskiej klubu i opłata wtedy będzie od razu pobrana razem ze zniżką.

  Czy administrator mógłby to wyjaśnić?

 5. @Marcin Konieczny – z takim Mistrzem z pewnością zorganizujemy spotkanie! Będziesz w Malborku lub Szczecinku, czy zobaczymy się dopiero w Gdyni?

  @Marcin Stajszczyk – po Fuercie, Malbork i Szczecinek nie będzie chyba taki straszny, co? :-)))

 6. Ile osób wejdzie do namiotu…..pytam bo w Gdyni pewnie bedzie komplet.

 7. Proponuje jeszcze opiekę psychologa szczegolnie dla debiutantów;)))
  Do zobaczenia w Malborku:)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane