AT Team Room w Piasecznie – wspieramy najlepszych!

Już w tę niedzielę rozpoczynamy sezon mocnych wrażeń i emocji związanych z naszą społecznością AT Team. Garmin Iron Triathlon Piaseczno jest pierwszym przystankiemAT Team Room na triathlonowej mapie Polski. Będziemy kibicować, dyskutować i miło spędzać czas. Zapraszamy wszystkich startujących członków AT Team wraz z rodzinami i kibicami. Będzie was całkiem sporo, bo na liście startowej doliczyliśmy się aż 26 osób.

 

W AT Team Room jak zawsze czekać na Was będzie strefa odpoczynku i relaksu. Przed startem będziecie mogli zostawić swoje rzeczy pod naszym czujnym okiem. W trakcie zawodów zapraszamy członków Waszych support-teamów, a szczególnie dzieci – na najmłodszych będzie czekał kącik ze sportowymi kolorowankami i zabawami. Po zawodach zapraszamy na odpoczynek i do podzielenia się wrażeniami z innymi członkami naszej społeczności.

 

W namiocie będzie czekał na was izotonik – ALE Race. Produkty marki ALE będą gościć w naszym AT Team Roomie na wszystkich imprezach, na których planujemy sie pojawić.

 

race standard biale tlo 1000

 

lech

Mamy jeszcze jedną niespodziankę zorganizowaną dzięki współpracy z Kompanią Piwowarską – lodówkę z zimnym piwem Lech Free! Mamy nadzieję, że zmotywuje on was do szybszego pojawienia się na linii mety.

 

 

 

Lista startujacych

 

 

 

Przy AT Team Room będzie promowana również akcja „Say NO to drafting”, współorganozwana z imprezą Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Na miejscu będzie można kupić koszulkę oraz zapytać o zasady obowiązujące w formule non-drafting.

 

 

 

Mamy dla Was konkurs! Wystarczy, że wybierzecie jednego zawodnika (lub zawodniczkę, bo jest również jedna reprezentantka) i oszacujcie jego/jej wynik. Osoba, która będzie najbliżej wyniku na mecie otrzyma od nas drobny upominek, a do tego upominek otrzyma również wytypowana osoba. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach poniżej do niedzieli, do godziny 11:00. W przypadku takich samych wyników szacowania będzie decydowała kolejność zgłoszeń. W zabawie mogą brać udział wszyscy czytelnicy.

 296139 613812375305106 474894215 n

Powiązane Artykuły

24 KOMENTARZE

  1. No to sie nie udało, Albin :-). A faktycznie chciałem Ciebie trochę zdopingować. Może następnym razem będę bliższy Twojego czasu.

  2. Marku, tak czułem, że poddasz się sugestii… Mogłeś sprężyć się te 22 sek! 🙂
    Gratuluje czwartego miejsca!

  3. Arku, nie moglem Cię zawieźć! Mam nadzieję, że wybaczysz mi te 22 sec extra?:)

  4. Dzięki Marcin za info. Mam nadzieję, że Twoja absencja nie wynika z kontuzji. W takim raziem typuję czas Albina Pawłowskiego – 2:44:31. 🙂

  5. Dzięki Marcin za info. Mam nadzieję, że Twoja absencja nie wynika z kontuzji. W takim raziem typuję czas Albina Pawłowskiego – 2:44:31. 🙂

  6. Boguś dziękuje Ci za taką wiarę ale nie sprawdzę tego w Piasecznie bo niestety mnie nie bedzie. Możesz jeszcze typować kogoś innego, zeby brać udział w tej zabawie. Akurat w tym przypadku głos oddany na mnie to głos stracony:)

  7. Robert Wodyński 2h14m15sek ps. tylko czemu ja go na liście powyżej nie widzę????

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,454ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze