Kręci się! Tak bawimy się i dzielimy wiedzą w grupie AT – Trenażer

0

Tradycyjnie już zapraszam na wspólną jazdę na platformie Zwift. W czwartek o 17:30 spotykamy się wirtualnie w umówionym miejscu i kręcimy przez 80 minut. Grupa AT – Trenażer na Facebooku, do której możesz dołączyć w każdej chwili liczy sobie już ponad 200 osób. Do tej pory jeździliśmy po płaskim, ale jutro wybieramy się na “Trzy Siostrzyczki” na Watopia Routes. A tak było we wtorek.

Około 26 osób jeździło wspólnie na Greater London 8. W sumie przejechaliśmy około 40 kilometrów. Ustawienia tzw. Meet Up było proste – trzymamy się w grupie (Keep Everyone Together), co oznacza, że każdy jedzie swoją mocą, ale musi być zbliżona do prowadzących, bo inaczej odpadasz. Przez zdecydowaną większość trasy jechaliśmy razem, ale na 20 minut przed końcem zaczęły strzelać pojedyncze ogniwa 🙂

Jako pierwszy odpadł… Ojciec Dyrektor 😉 Miałem na szczęście towarzysza niedoli i trzymałem się z Sebastianem Stawickim do końca. Zrobiliśmy nieco ponad 38 kilometrów w 80 minut. Pozostali przekroczyli 40km.

Jak widzicie są tacy, którzy mogą pedałować i robić zdjęcia. Paczkę niezłych fotek z wirtualnej jazdy zrobił Tom Kffiatek. Dzięki Tom! Podczas jazdy rozmawiamy również na czacie, ale po 20-30 minutach kręcenia dyskusja nagle przygasa, każdy skupiony kręci swoje waty, aby pod koniec wrócić do dyskusji 😉

Jak działa AT – Trenażer na ZWIFT

Warunki, które musisz spełnić, żeby dołączyć do wspólnej jazdy:

1. Musisz mieć aplikację Zwift i Companion.

2. Wydarzenie (Meet up) organizuję osobiście, więc musisz dołączyć do moich znajomych na Zwift – Łukasz Grass. W przyszłości będziemy dołączać do poszczególnych wydarzeń (Events) i treningów, które można wybrać z systemu Zwift.

3. Dołącz do grupy AT-Trenażer. To tam będziemy dyskutować, uzgadniać spotkania i wspólne jazdy, ściganie się, itp. Członkowie grupy już wymieniają się doświadczeniami związanymi z użytkowaniem trenażerów i platform do jazdy online.

3. Bądź odpowiedzialny i pamiętaj o innych. Dołączaj do wydarzenia tylko wtedy, kiedy jesteś pewien, że będziesz jechał. Inaczej blokujesz slota. Jeżeli losowy wypadek spowoduje, że w ostatniej chwili nie będziesz mógł jechać, kliknij w aplikacji Companion “NOT GOING”. To zwolni miejsce dla innych chętnych.

4. Na dzień przed wspólną jazdą tworzę w aplikacji Companion “Meet up”. W grupie AT-Trenażer publikuję post i proszę o zgłaszanie się chętnych na jazdę. Osoba, która chce jechać wpisuje swoje imię i nazwisko lub pseudonim stosowany na Zwift, abym mógł ją dołączyć do wydarzenia. Pamiętaj o dołączeniu do moich znajomych, żebym Ciebie widział w aplikacji.

5. Od tego weekendu uruchamiamy również wspólną jazdę w sobotę lub niedzielę w zależności od zapotrzebowania. Na bieżąco będziemy informować w grupie.

Do dzieła!

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here