Kręci się! Tak bawimy się i dzielimy wiedzą w grupie AT – Trenażer

Tradycyjnie już zapraszam na wspólną jazdę na platformie Zwift. W czwartek o 17:30 spotykamy się wirtualnie w umówionym miejscu i kręcimy przez 80 minut. Grupa AT – Trenażer na Facebooku, do której możesz dołączyć w każdej chwili liczy sobie już ponad 200 osób. Do tej pory jeździliśmy po płaskim, ale jutro wybieramy się na „Trzy Siostrzyczki” na Watopia Routes. A tak było we wtorek.

Około 26 osób jeździło wspólnie na Greater London 8. W sumie przejechaliśmy około 40 kilometrów. Ustawienia tzw. Meet Up było proste – trzymamy się w grupie (Keep Everyone Together), co oznacza, że każdy jedzie swoją mocą, ale musi być zbliżona do prowadzących, bo inaczej odpadasz. Przez zdecydowaną większość trasy jechaliśmy razem, ale na 20 minut przed końcem zaczęły strzelać pojedyncze ogniwa 🙂

Jako pierwszy odpadł… Ojciec Dyrektor 😉 Miałem na szczęście towarzysza niedoli i trzymałem się z Sebastianem Stawickim do końca. Zrobiliśmy nieco ponad 38 kilometrów w 80 minut. Pozostali przekroczyli 40km.

Jak widzicie są tacy, którzy mogą pedałować i robić zdjęcia. Paczkę niezłych fotek z wirtualnej jazdy zrobił Tom Kffiatek. Dzięki Tom! Podczas jazdy rozmawiamy również na czacie, ale po 20-30 minutach kręcenia dyskusja nagle przygasa, każdy skupiony kręci swoje waty, aby pod koniec wrócić do dyskusji 😉

Jak działa AT – Trenażer na ZWIFT

Warunki, które musisz spełnić, żeby dołączyć do wspólnej jazdy:

1. Musisz mieć aplikację Zwift i Companion.

2. Wydarzenie (Meet up) organizuję osobiście, więc musisz dołączyć do moich znajomych na Zwift – Łukasz Grass. W przyszłości będziemy dołączać do poszczególnych wydarzeń (Events) i treningów, które można wybrać z systemu Zwift.

3. Dołącz do grupy AT-Trenażer. To tam będziemy dyskutować, uzgadniać spotkania i wspólne jazdy, ściganie się, itp. Członkowie grupy już wymieniają się doświadczeniami związanymi z użytkowaniem trenażerów i platform do jazdy online.

3. Bądź odpowiedzialny i pamiętaj o innych. Dołączaj do wydarzenia tylko wtedy, kiedy jesteś pewien, że będziesz jechał. Inaczej blokujesz slota. Jeżeli losowy wypadek spowoduje, że w ostatniej chwili nie będziesz mógł jechać, kliknij w aplikacji Companion “NOT GOING”. To zwolni miejsce dla innych chętnych.

4. Na dzień przed wspólną jazdą tworzę w aplikacji Companion “Meet up”. W grupie AT-Trenażer publikuję post i proszę o zgłaszanie się chętnych na jazdę. Osoba, która chce jechać wpisuje swoje imię i nazwisko lub pseudonim stosowany na Zwift, abym mógł ją dołączyć do wydarzenia. Pamiętaj o dołączeniu do moich znajomych, żebym Ciebie widział w aplikacji.

5. Od tego weekendu uruchamiamy również wspólną jazdę w sobotę lub niedzielę w zależności od zapotrzebowania. Na bieżąco będziemy informować w grupie.

Do dzieła!

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane