Beko Ełk Triathlon – oficjalne oświadczenie Organizatora

Oficjalne oświadczenie Organizatora w sprawie zawodów Beko Ełk Triathlon, które w tym roku nie odbędą się.

 Szanowni Państwo,


jest nam niezmiernie przykro, że musimy ogłosić tę smutną wiadomość, ale to już pewne… w 2015 roku nie zorganizujemy kolejnej edycji Beko Ełk Triathlon.


Minione trzy lata będziemy wspominać bardzo dobrze. Z organizacja Beko Ełk Triathlon wiąże się bowiem wiele przyjemnych wspomnień. Dzięki tej imprezie poznaliśmy wielu wartościowych ludzi, a także zebraliśmy bezcenne doświadczenia. W naszej pracy stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Chcemy, by organizowane przez nas imprezy były na najwyższym poziomie, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców i kibiców.


Rezygnujemy, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować standardów organizacyjnych, do których Was przyzwyczailiśmy.


Jesteśmy dumni, że przez te trzy lata nasze zaproszenie do startu w Ełku przyjmowali najlepsi polscy triathloniści, a także liczących się zawodnicy z innych krajów w Europie. Cieszymy się, że jakość imprezy była wielokrotnie doceniana. Przez Telewizję Polską, która od samego początku relacjonowała nasze zawody w ogólnopolskim paśmie na kanale TVP Info, przez Polski Związek Triathlonu, który w 2014 roku przyznał nam prawo organizacji Mistrzostw Polski, przez triathlonistów wreszcie, dzięki którym w 2013 roku Beko Ełk Triathlon zajął 3. miejsce w plebiscycie Akademii Triathlonu na najlepszą imprezę triathlonową w Polsce.


Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować wszystkim wolontariuszom i mieszkańcom Ełku, którzy pomagali nam w organizacji Beko Ełk Triathlon. Wasz entuzjazm był niezmiernie zaraźliwy!


Dziękujemy Prezydentowi Ełku za owocną współpracę, która z pewnością pozytywnie wpłynęła na promocję Ełku w kraju i na świecie. Dziękujemy także pracownikom Urzędu Miasta oraz MOSiR-u, których pomoc była dla nas nieoceniona.


Na koniec dziękujemy firmie Beko i jej Prezesowi Maciejowi Mienikowi za zaufanie i możliwość dzielenia sportowych pasji. Wierzymy, że jeszcze niejeden wspólny projekt przed nami!


Z wyrazami szacunku,

Zespół Sport Evolution

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

5 KOMENTARZE

 1. Żal, smutek, niedowierzanie. Nie wchodzę w szczegóły, bo ich nie znam, ale szkoda, że jedne z najwyżej ocenianych zawodów i do tego w randze MP znikają z kalendarza. Tyle się mówi o tradycji, o lojalności zawodników do zawodów, a jak to działa w kierunku odwrotnym?

 2. Pewnie Ełk kasy nie dał w wystarczającej ilości 🙂 tak samo było z Suszem 🙂 w dzisiejszych czasach liczy się tylko kasa kasa kasa no i kasa 🙂

 3. Mówiąc wprost. Aktualnie porządkujemy portfolio naszych imprez i chcemy się skupić na tych priorytetowych.

  Agencja Sport Evolution obsługuje rocznie ok. 50 imprez sportowych, w tym kilkanaście w sposób absolutnie kompleksowy.

  Aktualnie koncentrujemy się na przygotowaniach do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Nie wykluczamy również zaangażowania w inne projekty triathlonowe w przyszłości, ale tylko wtedy, gdy rozmachem będą dorównywać tym w Gdyni.

  Ps. faktycznie wyraz „niestety” w odniesieniu do jakości jest niefortunny i poprosiliśmy AT o jego wykreślenie 🙂

  Pozdrawiam,

  Michał Drelich
  Sport Evolution

 4. „Niestety w naszej pracy stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko.” – nie no… to nie jest takie znowu złe.

  Szczerze mówiąc, ja z tego komunikatu nie jestem w stanie wyczytać dlaczego impreza się nie odbędzie.

 5. A ja w tym roku tak chciałem wystartować w tych zawodach, szkoda, nawet bardzo 🙁 Muszę poszukać sobie innych zawodów na czerwiec 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,454ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze