Beko Ełk Triathlon za 60 dni!

Do Beko Ełk Triathlon 2013 pozostało już tylko 60 dni. Organizator ogłosił właśnie budżet nagród gwarantowanych. Zwycięzca i zwyciężczyni zawodów otrzymają czek na kwotę 3000 złotych. Całkowity budżet nagród finansowych wynosi w tym roku 13,5 tysiąca złotych. Beko Ełk Triathlon ukończyło w ubiegłym roku 217 osób. To wciąż obowiązujący rekord frekwencji na dystansie olimpijskim w Polsce. Do tegorocznej imprezy organizatorzy przyjęli już prawie 270 zgłoszeń, w tym ponad 200 na dystans olimpijski.

 

„Liczymy na pobicie kolejnego rekordu frekwencji. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie nawet 500 zawodników na dystansie olimpijskim i 200 na dystansie sprinterskim – mówi Leszek Gaca, dyrektor Beko Ełk Triathlon 2013. – Do programu imprezy wprowadziliśmy w tym roku dystans Ironkids, dzięki czemu w naszych zawodach mogą wziąć udział także najmłodsi sportowcy. Zawody są też otwarte dla tych, którzy triathlon chcą pokonać w trzyosobowym zespole, w którym jedna osoba popłynie, druga pojedzie na rowerze, a trzecia pobiegnie. W rywalizacji sztafetowej do wyboru są także dwa dystanse – sprinterski i olimpijski – dodaje.

 

Druga edycja Beko Ełk Triathlon odbędzie się 20 lipca (sobota). Udział w zawodach zapowiedzieli członkowie Teamu Biegiemnapomoc.pl – znani aktorzy, muzycy, dziennikarze i prezenterzy telewizyjni. Więcej informacji i zapisy na stronie www.elktriathlon.com. Impreza pod patronatem Akademii Triathlonu.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane