Beko Ełk Triathlon – zmiana terminu imprezy

Z uwagi na uroczystości beatyfikacyjne Jana Pawła II w Ełku wyznaczone na dzień 7 czerwca, Beko Ełk Triathlon wraz z Mistrzostwami Polski na dystansie olimpijskim został przeniesiony na 8 czerwca (niedziela).

 

 

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. W związku z przeniesieniem imprezy z soboty na niedzielę, a co za tym idzie zmianą regulaminu zawodów, każdemu zapisanemu i opłaconemu do dnia 27 lutego uczestnikowi naszej imprezy przysługuje prawo zwrotu pełnej opłaty startowej. Na ewentualne rezygnacje czekamy do 31 marca – mówi Leszek Gaca, dyrektor Beko Ełk Triathlon 2014.

 

Zmianę terminu imprezy Organizatorzy Beko Ełk Triathlon postanowili wykorzystać na rozbudowanie programu zawodów.

{gallery}elk2014c{/gallery}

Beko Ełk Triathlon to będzie najbardziej rodzinny triathlon w Polsce. Zachęcamy wszystkich triathlonistów do przyjazdu na naszą imprezę wraz ze swoimi bliskimi. Na pewno nie będą się nudzić. W sobotę, 7 czerwca na Plaży Miejskiej w Ełku rozpocznie się piknik rodzinny, który potrwa aż do niedzieli. Na sobotę zaplanowaliśmy również biegi dla dzieci i młodzieży, a wieczorem w Ełckim Amfiteatrze w obecności ponad tysiąca widzów odbędzie się przedstawienie „Dobry Wieczór Kawalerski” w doborowej obsadzie.

 

ulotka neutralna


Wszyscy uczestnicy Beko Ełk Triathlon wejściówkę na spektakl otrzymają w pakiecie startowym, a dla swoich najbliższych będą mogli nabyć bilet za symboliczne 5 złotych. – mówi Leszek Gaca. – To z pewnością nie koniec dobrych wiadomości. Niebawem ogłosimy kolejne atrakcje dla uczestników i kibiców Beko Ełk Triathlon – dodaje.

 

Beko Ełk Triathlon odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2014. W ramach imprezy rozegrane zostaną 26. Mistrzostwa Polski seniorów na dystansie olimpijskim, a także Mistrzostwa Polski grup wiekowych. W programie zawodów jest również rywalizacja sztafet na dystansie olimpijskim dla 3-osobowych drużyn, w których jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.elktriathlon.com.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

  1. Rozumiem. Trzeba więc było udostępnić termin ?. Mamy więc wydarzenie ważniejsze i mniej ważne? A co było pierwsze w planach?

  2. Diecezja ełcka, zaplanowała na sobotę, 7 czerwca uroczystości w związku z Beatyfikacyją Jana Pawła II. Do Ełku przyjedzie tysiące wiernych. Przeprowadzona zostanie procesja przez centrum miasta, na tych samych ulicach gdzie zaplanowana jest trasa kolarska.

  3. Czegoś tu do końca nie rozumiem. A jaki jest związek pomiędzy jednym wydarzeniem a drugim?

  4. Organizatorzy przedstawią wkrótce ofertę noclegową. Weryfikujemy wolne miejsca noclegowe i będziemy polecać je uczestnikom i ich rodzinom.

  5. A co z noclegami? W pensjonacie gdzie miałem rezerwację, noc 7/8 czerwca jest zajęta. Także w innych pensjonatach w tym czasie z miejscem krucho. I wylądował w p@$…i cały misterny plan też w pi…u.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane