Beko Family Zone

Organizatorzy Beko Ełk Triathlon 2013 stawiają na rodzinną imprezę. Z myślą o uczestnikach, ale przede wszystkim o ich rodzinach na Plaży Miejskiej w Ełku powstanie Beko Family Zone.

 

– Wiemy, że ukończenie zawodów daje najwięcej radości, gdy na mecie czeka na ciebie rodzina. Wiemy też, że często dla naszych najbliższych wyjazd na zawody to męka, bo gdy my startujemy, oni nie mają co robić – mówi Leszek Gaca, dyrektor Beko Ełk Triathlon 2013. – Chcemy, by zawody w Ełku były atrakcyjne i dla uczestników, i dla kibiców. Dlatego właśnie stworzyliśmy Beko Family Zone – dodaje.

 

Wszyscy, którzy odwiedzą Beko Family Zone mogą wziąć udział w przygotowanych specjalnie na tę okazję grach i zabawach dla dzieci i dorosłych. Każdy może też liczyć na drobny upominek od Beko.

 

– W ramach Beko Family Zone odbędą się cztery nietypowe konkurencje sprawnościowe – Sztafeta Rodzinna „Zmywarka – Pralka – Lodówka”, „Rzut skarpetą do pralki”, „Kręcioła” oraz konkurs przeciągania liny – mówi Maciej Mienik, prezes Beko Polska.

 

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymają w nagrodę sprzęt RTV/AGD marki Beko. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Organizator przygotował dla maluchów plenerowe przedszkole, w którym będzie można zostawić dziecko w trakcie zawodów pod opieką wykwalifikowanych pedagogów. Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych będzie też możliwość zabawy bańkami mydlanymi i w dmuchanym zamku.

 

Na tym jednak nie koniec. Dla uczestników i kibiców Beko Ełk Triathlon zagrają „Pączki w tłuszczu” – nowy zespół muzyczny Tomasza Karolaka, który będzie można usłyszeć już w najbliższy weekend na festiwalu TOP Trendy w Sopocie.

 

A wieczorem po imprezie zapraszamy wszystkich chętnych na pierwsze w Polsce triathlonowe After Party. Będzie ognisko, pieczenie barana i muzyka. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę w doborowym towarzystwie – mówi Leszek Gaca.

 

 

 

 

dmuchaniec

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane