Beko przenosi sztafety z Ełku do Strawczyna

Triathlon to nie tylko indywidualne starty w trzech dyscyplinach na raz. 2 sierpnia w Strawczynie podczas Elemantal Tri Series będziecie mieli możliwość uczestniczyć w rywalizacji sztafet na dystansie olimpijskim. Sztafeta to nie tylko sposób na spróbowanie sił w triathlonie dla osób nie będących pewnych swoich sił w połączeniu pływania, jazdy na rowerze i biegu. To również świetna metoda na integrację klubową czy firmową. Ta ostatnia powinna być szczególnie mocno reprezentowana, dzięki firmie BEKO, która przenosi do Strawczyna tę konkurencję z nieistniejących już zawodów w Ełku.

 

„Jeżeli chcecie poczuć ducha sportowego wyzwania w ostatnich dniach przed Ironman 70.3 Gdynia, nie chcąc przy tym ryzykować przemęczenia w dniu startu, szukacie sposobu na wzmocnienie „team spirit”, lub po prostu dobrej zabawy – powinniśmy się zobaczyć w Strawczynie w pierwszy weekend sierpnia.” – powiedział Filip Szołowski z Labosport Polska. „Podejmując się organizacji Elemental Tri Series staramy się wyznaczać nowe trendy w naszym kraju, a sztafety są ważnym elementem naszych planów i ambicji.” – dodaje.

Drużyny składają się z trzech zawodników (kobiet, mężczyzn, lub składu mieszanego) i prowadzona dla nich będzie jedna klasyfikacja, a każdy członek sztafety startuje w jednej z konkurencji według następującej kolejności: pływanie (1,5 km), kolarstwo (40 km), bieganie (10 km). Także rywalizować będziemy na dystansie olimpijskim, gdzie sztafety wystartują razem z uczestnikami indywidualnymi.

Informujemy, że zapisy na start sztafetowy oraz indywidualny w Strawczynie już trwają. Aby wziąć udział w imprezie należy zgłosić się przez specjalnie przygotowany formularz na oficjalnej stronie cyklu www.triathlonseries.pl . Zgłoszenia sztafet może dokonać kapitan drużyny. Zapraszamy również na nasz facebookowy profil imprezy www.facebook.com/triathlonseriespl .

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze