BEKO sponsorem tytularnym Ełk Triathlon 2012

BEKO, wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego w Europie, został sponsorem tytularnym imprezy triathlonowej, która odbędzie się 18 sierpnia w Ełku. Na mocy podpisanej umowy Impreza będzie nosić nazwę Beko Ełk Triathlon 2012.

 

Triathlon to zawody dla amatorów i wyczynowców na dystansie olimpijskim: 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze, 10 km biegu. Zawody w Ełku, w tym roku pod nazwą BEKO Triathlon Ełk 2012, odbywać się będą po raz pierwszy. W ramach tegorocznego wydarzenia  przewidziana jest również rywalizacja sztafetowa dla 3-osobowych, dowolnie utworzonych zespołów.

 

Triathlon nie jest tylko dla ludzi ze stali, ale jednak kojarzy się z determinacją, wytrwałością, niezawodnością. Najwyższa jakość i wytrzymałość cechuje również produkty marki BEKO, stąd pomysł na wsparcie imprezy triathlonowej – mówi Michał Grzeliński, Dyrektor Marketingu Beko S.A. – To też wspaniałe widowisko sportowe i setki ludzi, których wysiłek zasługuje na uznanie. Chcemy wspierać odwagę i sportowego ducha – dodaje.

 

Triathlon zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Dyscyplinę tę uprawiają znane postaci życia publicznego m.in. aktorzy Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Bartłomiej Topa oraz dziennikarze Łukasz Grass i Piotr Kraśko.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znaleźć można pod adresem: www.elktriathlon.com. Za organizację Imprezy odpowiada agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

 

Dołącz do dyskusji na FORUM

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,470ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane