Bidon aerodynamiczny dla blogera grudnia!

Ociągaliśmy się z przyznaniem nagrody dla blogera grudnia 2012 roku, bowiem dawno już nie mieliśmy takich problemów ze wskazaniem, który z czytelników najbardziej zasługuje na upominek od Akademii Triathlonu. Zdecydowaliśmy się więc zmienić nieco zasady przyznawania nagród za blogowanie i postanowiliśmy, że będziemy losować nagrodę wśród kilku najbardziej aktywnych blogerów w danym miesiącu. Z przyjemnością informujemy, że nagroda za grudzień wędruje do Emila Truszkowskiego, który opisuje swoje triathlonowe życie, spędzając czas na studiowaniu i trenowaniu w Japonii. Zdjęcie obok to oczywiście nie japoński ośrodek trenigowy, ale bardzo powszechne w tym zakątku świata gorące źródła, w których można zregenerować siły, odpocząć, o czym Emil Truszkowski pisał na swoim blogu już w tym roku. U nas sezon na zimne kąpiele. 

 

Emil sam siebie tak opisał na blogu: „Początkujący zapalony triathlonista. Obecnie studiuje w Tokio, gdzie przygotowuje się do kolejnego sezonu triathlonowego zamiast wkuwać japońskie znaki. Jest członkiem Warsaw Internation Triathlon Club oraz Klubu Biegacza Ergo. W Tokio trenuje wraz z młodymi triathlonistami z Uniwersytetu Gakushuin 学習院大学”

 

Do Emila wysyłamy nagrodę, dziękując fundatorowi – Tri-magic.pl

 

bidon

 

Bidon Aerodynamiczny – system ułatwiający picie także w pozycji aerodynamicznej. Bidon może zostać również zamknięty siatką, co znacznie usprawnia jego szybkie napełnienie również w trakcie jazdy. Pojemność: 900 ml. Gumowy pierścień zapewnia dopasowanie do prawie wszystkich kierownic czasowych. Wymagana szerokość: 4 cm. Zestaw montażowy umożliwia zastosowanie do 10 cm.

 

zestaw montazowy

Profile Design Zestaw Montażowy do Bidonów. Stabilne i uniwersalne mocowanie pasujące do prawie każdej kierownicy czasowej. Maksymalna szerokość około 10 cm.

 

Gratulujemy i zachęcamy do czytania BLOGA.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze