Blogerzy września. Dziękujemy za aktywność.

Podsumowaliśmy Waszą aktywność na blogu w miesiącu wrześniu. Jak zwykle chcielibyśmy nagrodzić osoby, których wpisy wzbudzały najwięcej zainteresowania, kontrowersji, ale także te, które według nas były najciekawsze. Mieliśmy problem z jednoznacznym wskazaniem zwycięzcy. Niektórzy z blogerów, jak Natalia Góra, byli bardzo aktywni w pierwszych dniach września. Wpisy Natalii należały do najczęściej czytanych obok wpisów Darka Kowalskiego, „Zdroofa” i Kuby Bieleckiego, a także „Grubego”. Niektóre z osób wyżej wymienionych już nagradzaliśmy, ale doceniając ich zaangażowanie wyróżniamy raz jeszcze. Wyjątkowo w miesiącu wrześniu nagradzamy kilka osób, których wpisy bardzo nam się podobały, a przede wszystkim były czytane i komentowane przez użytkowników Akademii Triathlonu. Tak jak pisaliśmy, mieliśmy ogromne problemy ze wskazaniem pierwszego miejsca – w zasadzie od początku wiedzieliśmy, komu we wrześniu należy się nagroda, ale wątplilwości pojawiły się w momencie, kiedy uzmysłowiliśmy sobie, że chcemy nagrodzić osobę, która od jakiegoś czasu ściśle z nami współpracuje. Mamy nadzieję, że nasza decyzja Was nie zdziwi. Oto uzasadnienia:

 

1. Darek Kowalski


Najwięcej wpisów we wrześniu. Bloger, którego artykuły należą do najczęściej czytanych (piszemy o artykułach na blogu, nie uwzględnialiśmy tekstów z poradnika – Darek opiekuje się również tą zakładką i od września zaprosiliśmy go do Redakcji AT, ale ponieważ nagradzamy aktywność na blogu nie możemy nie zauważyć jego aktywności na tym polu. Darek nie brał udziału w podejmowaniu decyzji i dowiaduje się o nagrodzie właśnie z tego artykułu. Jest to również docenienie jego aktywności „blogerskiej” zanim zaczął redagować Poradnik. 

 

Nagrodą jest:
Bidon:

Aerodynamiczny system ułatwiający picie także w pozycji aerodynamicznej. Bidon może zostać również zamknięty siatką, co znacznie usprawnia jego szybkie napełnienie również w trakcie jazdy.

Gumowy pierścień zapewnia dopasowanie do prawie wszystkich kierownic czasowych. Wymagana szerokość: 4 cm. Zestaw montażowy umożliwia zastosowanie do 10 cm.

Pojemność: 900 ml

 

{gallery}bidon_bloger{/gallery}

 

Zestaw montażowy:
Profile Design Zestaw Montażowy do Bidonów

Stabilne i uniwersalne mocowanie pasujące do prawie każdej kierownicy czasowej.

 

Fundatorem nagrody jest TRI magic.

 

2. „Gruby

Podobnie jak „zdroof” ujął nas swoim pierwszym wpisem. Miał równie ciekawy początek, więc raz jeszcze polecamy wpis „Żelazny czy słomiany zapał?”

Nagroda ksiażkowa lub rzeczowa – skontaktujemy się w celu uzgodnienia.

 

3. Natalia Góra

Za doskonały początek blogowania we wrześniu i liczne komentarze pod artykułami.

Nagroda ksiażkowa lub rzeczowa – skontaktujemy się w celu uzgodnienia.

 

4. Jakub Bielecki

Jak zwykle za multimedialność bloga , częste wpisy i poczytność.

Nagroda ksiażkowa lub rzeczowa – skontaktujemy się w celu uzgodnienia.

 

Mamy nadzieję, że nagrody zachęcą Was do częstego pisania i urozmaicania bloga filmami i zdjęciami. Powodzenia!

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

 1. Macie Panowie w swoich szeregach profesjonalistów.Jednym z wielu jest Łukasz Grass.Rezygnując z innych mediów postawił przede wszystkim na triathlon.To się nazywa pasja.Powodzenia.

 2. A ja ze swojej strony chcialbym podziekowac osobiscie , poniekad Wasze blogi powoduja ze czuje sie mniejszym wariatem i latwiej wstawac rano jak wiem ze kiedy ja sie opie…. to Wy trenujecie zeby mi tylek skopac w Suszu . Dziekuje !

 3. jednak uważałbym z tymi „treściwymi napojami”… liczenie w tri to ważna sprawa… 8>11? 8 to bardzo dużo ale nie najwięcej ;-)))
  taki bidon z dobrym napitkiem wymusza pozycję aero przez całą jazdę:-)

 4. O żesz w podłużną twarz bociana. Spodziewałbym się prędzej krówek świętojańskich na balickim lotnisku niż takich zaszczytów. Wielkie to dla prostego człowieka wyróżnienie 🙂
  A i pojemność znacznie przewyższająca 0,75l. Boję się, że się rozpiję.

  P.S. Dziękuję wszystkim, a skoro przyznano za poczytalność to w dużej mierze Wasza zasługa. Podzielę się więc nagrodą i przy najbliższej okazji… dam się Wam … napić z bidonu :)))

 5. Gratulacje dla Darka za systematyczność (nie będę pisał o fachowości bo to już sprawa oczywista), dla „Grubego” za zaskoczenie wynikami sportowymi nie pasującymi do nicka (ale to już wyjaśnialiśmy), dla Natalii za bardzo mocne wejście ale… kontuzja? załamanie? znudzenie „bandą wariatów”? i dla Kuby za ciekawe relacje ubarwione zdjęciami i filmami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane