Blogowanie = wygrywanie

Portal Akademia Triathlonu nie tylko udostępnia na swojej platformie miejsce dla blogerów, ale również najlepszych z nich nagradza. Na początku naszej działalności nagrodziliśmy kilku z Was, ale później aktywność piszących nieco spadła, co z pewnością spowodowane było również rozpoczynającym się sezonem startowym, nawałem zajęć, obowiązków zawodowych i treningów. Chcemy Was jednak zmobilizować do systematycznego pisania tekstów. Być może pomogą w tym nagrody i drobne upominki, które chcemy wręczać najbardziej aktywnym. Mam nadzieję, że razem wrócimy do rozpoczętego kilka miesięcy temu zwyczaju nagradzania blogerów. Pod koniec każdego miesiąca Redakcja podejmie decyzję o przyznaniu nagród w poszczególnych kategoriach:

1) Najlepiej opisany trening
2) Najciekawsza fotorelacja z treningu
3) Najciekawsza foto lub video relacja z zawodów
4) Najlepszy tekst na blogu

 

Są to cztery kategorie, w których możecie się wykazać. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze będzie co oceniać, ale dajemy Wam i sobie możliwość szerokiego wyboru tematów. Pod koniec sierpnia zadecydujemy, kto i w której kategorii otrzyma nagrody. W sierpniu przygotowaliśmy dla Was m.in. :

 

1. Zegarek Timex Ironman sygnowany nazwiskami ubiegorocznych Ambasadorów Herbalife Triathlon Susz: Piotra Adamczyka lub Tomasza Karolaka
2. Nagrody książkowe:

– „Mój pierwszy triathlon” – Steve Trew
–  „Pływanie dla każdego” – Terry Laughlin
– „Triathlon biblia treningu” – Joe Friel

 Jak zacząć pisać? Wystarczy zarejestrować się na portalu Akademia Triathlonu – LINK –  i po zalogowaniu kliknąć w zakładkę w prawym dolnym rogu – Pisz z nami swój blog . W razie problemów z wprowadzeniem tekstu, pliku muzycznego lub video przygotowaliśmy krótki samouczek, dostępny poniżej

POMOC DLA NOWYCH BLOGERÓW I REGULAMIN

 

Powodzenia i czekamy na wasze przemyślenia!

.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,294ObserwującyObserwuj
433SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze