Zapisz się na Castle Triathlon Malbork 2020!

Trwają zapisy na przyszłoroczną odsłonę, kultowych zawodów triathlonowych u stóp Zamku Krzyżackiego w Malborku! XIX edycja Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego, odbędzie się w terminie 5-6 września 2020! Wszyscy ci, którzy już teraz zapiszą się na zawody, mogą skorzystać z opłat startowych ze specjalnymi rabatami!

Castle Triathlon 2020

W tegorocznej edycji zawodów Castle Triathlon Malbork wzięło udział ponad 1500 zawodniczek i zawodników, którzy kolejny raz mieli niepowtarzalną okazję pływać w rzece Nogat, ścigać się po terenach Żuławach Wiślanych – na jednej z najszybszych tras kolarskich w Polsce oraz przebiegać po terenach Muzeum Zamku Krzyżackiego, który jest największą, gotycką twierdzą w Europie!

Castle Triathlon Malbork to zawody z wieloletnią tradycją, które stale się rozwijają. W przyszłym roku zawodnicy ponownie będą mieli do wyboru rywalizację na czterech dystansach: pełnym dystansie IM, 1/2 IM, na popularnej „ćwiartce” – 1/4 IM oraz 1/8 IM. Na każdym z dystansów będzie można wystartować w sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Kolejny raz odbędą się również zawody dla dzieci – Malbork Kids.

Castle Triathlon 2020

Zachęcamy wszystkich do zapisania się na zawody w Malborku. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny na oficjalnej stronie internetowej: www.castletriathlon.com. Szczegółowe informacje o zgłoszeniach i rabatach będzie można na bieżąco śledzić na www.castletriathlon.comoraz na oficjalnym profilu zawodów w portalu Facebook: www.facebook.com/castletri/

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane