Zamana gościem specjalnym niedzielnego treningu w Warszawie

Niedziela z triathlonem – pod takim hasłem będą się odbywały bezpłatne treningi kolarskie przygotowujące do 5150 Warsaw Triathlon. Pierwsze zajęcia już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia. Gościem specjalnym będzie Cezary Zamana, wybitny kolarz, zwycięzca Tour de Pologne, a także… początkujący triathlonista.

 

Treningi przygotowujące do 5150 Warsaw Triathlon mają charakter otwarty i są bezpłatne. Może w nich wziąć udział każdy chętny.

 

Mamy wiosnę, więc czas wsiąść na rower – mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution, która jest organizatorem zawodów. – Do 5150 Warsaw Triathlon pozostało dwa i pół miesiąca. Wspólne treningi to szansa zapoznania się z fragmentami trasy czerwcowego triathlonu, poznania ciekawych ludzi i mobilizacja do treningu – dodaje.

 

Treningi będą się odbywały co 2 tygodnie począwszy od 10 kwietnia. Kolejne „Niedziele z triathlonem” zaplanowane są na 24 kwietnia, 8 i 22 maja oraz 5 czerwca. Zbiórka na Placu Teatralnym w Warszawie. Początek zawsze o godz. 9:00. Na każdym treningu uczestnicy pokonają ok. 70 kilometrów. Aby wziąć udział w zajęciach należy posiadać rower szosowy i kask.

 

Miejsce zbiórki jest nieprzypadkowe. To właśnie w tym miejscu znajdować się będzie meta 5150 Warsaw Triathlon. Uczestnicy treningu pojadą w kierunku miejsca startu, czyli WDW Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim i ponownie na Plac Teatralny. Będzie więc można poczuć namiastkę rywalizacji, która rozegra się tu 12 czerwca – mówi Michał Drelich.

 

Niedziela z triathlonem – treningi otwarte dla triathlonistów i kolarzy

Terminy: 10, 24 kwietnia, 8,22 maja oraz 5 czerwca 2016

Godzina: 9:00

Miejsce zbiórki: Plac Teatralny w Warszawie

Dystans: ok. 70 kilometrów

Uwaga! Obowiązkowe rowery szosowe oraz kaski.

 

Partnerem strategicznym 5150 Warsaw Triathlon jest m.st. Warszawa.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,564FaniLubię
993ObserwującyObserwuj
290SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X