Zamana gościem specjalnym niedzielnego treningu w Warszawie

Niedziela z triathlonem – pod takim hasłem będą się odbywały bezpłatne treningi kolarskie przygotowujące do 5150 Warsaw Triathlon. Pierwsze zajęcia już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia. Gościem specjalnym będzie Cezary Zamana, wybitny kolarz, zwycięzca Tour de Pologne, a także… początkujący triathlonista.

 

Treningi przygotowujące do 5150 Warsaw Triathlon mają charakter otwarty i są bezpłatne. Może w nich wziąć udział każdy chętny.

 

Mamy wiosnę, więc czas wsiąść na rower – mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution, która jest organizatorem zawodów. – Do 5150 Warsaw Triathlon pozostało dwa i pół miesiąca. Wspólne treningi to szansa zapoznania się z fragmentami trasy czerwcowego triathlonu, poznania ciekawych ludzi i mobilizacja do treningu – dodaje.

 

Treningi będą się odbywały co 2 tygodnie począwszy od 10 kwietnia. Kolejne „Niedziele z triathlonem” zaplanowane są na 24 kwietnia, 8 i 22 maja oraz 5 czerwca. Zbiórka na Placu Teatralnym w Warszawie. Początek zawsze o godz. 9:00. Na każdym treningu uczestnicy pokonają ok. 70 kilometrów. Aby wziąć udział w zajęciach należy posiadać rower szosowy i kask.

 

Miejsce zbiórki jest nieprzypadkowe. To właśnie w tym miejscu znajdować się będzie meta 5150 Warsaw Triathlon. Uczestnicy treningu pojadą w kierunku miejsca startu, czyli WDW Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim i ponownie na Plac Teatralny. Będzie więc można poczuć namiastkę rywalizacji, która rozegra się tu 12 czerwca – mówi Michał Drelich.

 

Niedziela z triathlonem – treningi otwarte dla triathlonistów i kolarzy

Terminy: 10, 24 kwietnia, 8,22 maja oraz 5 czerwca 2016

Godzina: 9:00

Miejsce zbiórki: Plac Teatralny w Warszawie

Dystans: ok. 70 kilometrów

Uwaga! Obowiązkowe rowery szosowe oraz kaski.

 

Partnerem strategicznym 5150 Warsaw Triathlon jest m.st. Warszawa.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze