Challenge Family Majorka – Ewa Komander blisko podium

Challenge Paguera-Mallorca to jeden z ostatnich triathlonów w sezonie i w cyklu Challenge Family. W zawodach wzięła udział trójka reprezentantów Polski w kategorii PRO i tylko dwóch amator. Najwyżej sklasyfikowana była Ewa Komander, która zajęła czwarte miejsce. Jej czas na mecie to 4:34:29. Ewa za zajęcie czwartego miejsca zarobiła 4.950 zł. W rankingu Challenge Family World Bonus Ewa aktualnie plasuje się na 14 pozycji z dorobkiem 450 punktów. Ekstra bonus pieniężny na koniec sezonu będzie wypłacany do 10 pozycji.
Wśród mężczyzn Miłosz Sowiński zajął szóste miejsce a Kacper Adam dziesiąte. Za szóstą lokatę Miłosz dostał czek na 2.150 zł.