Challenge Family przekłada większość zawodów! #koronawirus

Challenge Family to obok IRONMANA druga najbardziej znana marka zawodów triathlonowych na świecie na dystansach ironman i ironman 70.3. Organizacja właśnie ogłosiła, że „większość wyścigów w najbliższej przyszłości zostanie przełożona na późniejszy termin”.

Informacje o przekładanych zawodach będą ogłaszane na stronie internetowej Challenge Family i w kanałach społecznościowych konkretnej imprezy. Wszyscy zarejestrowani zawodnicy otrzymają również wiadomość e-mail.

„Nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy sytuacja się unormuje, więc wszyscy dyrektorzy wyścigów powinni kontynuować organizację imprezy i jednocześnie przygotować alternatywne plany.” – czytamy w oświadczeniu.

Challenge Family jako pierwszy tak duży organizator odnosi się również do hejtu, jakiego doświadczają organizatorzy wyścigów z powodu odwoływania imprez:

W mediach społecznościowych zauważyliśmy kilka dyskusji na temat mitu, że odwołanie imprezy może być tanim wyjściem dla organizatorów zawodów. Oczywiście, że nie jest. Dziewięćdziesiąt procent wszystkich kosztów przypada na dwa do trzech miesięcy przed imprezą; większość produktów została zamówiona, a usługi zostały zakontraktowane. Odroczenie lub nawet odwołanie wyścigu jest zawsze najgorszym scenariuszem dla wszystkich zaangażowanych: sportowców, zespołu organizacji, wolontariuszy i sponsorów”. 

Na stronie internetowej Challenge Family możesz na bieżąco podglądać tabelę, w której umieszczane są informację o odwołanych i przełożonych zawodach:

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane