Challenge Gdańsk docenione. Wyścig jednym z najlepszych w serii Challenge?

Czy Challenge Gdańsk jest jednym z najlepszych wyścigów triathlonowych na świecie? Gdańska rywalizacja otrzymała w tym roku aż 7 nominacji w Challenge Family Awards. O tym, kto zwycięży w głosowaniu, zdecydują fani.

Challenge Family Race Awards to coroczne nagrody Challenge Family, w którym zawodnicy i fani decydują o najlepszych wyścigach całego roku. Organizatorzy Challenge Gdańsk zostali w tym roku wyróżnieni rekordową liczbą nominacji w 7 różnych kategoriach.

Challenge Gdańsk – dystans średni 10% taniej! Aby uzyskać indywidualny kod rabatowy napisz e-mail na [email protected] zatytułowany „Kod rabatowy – Challenge Gdańsk dystans średni”. W odpowiedzi od nas dostaniesz kod, który zadziała przy rejestracji tutaj. Kod można wykorzystać tylko raz.

Nominowani za trasy pływackie i rowerowe oraz strefę finiszera

Challenge Gdańsk drugi raz z rzędu nominowane zostało w kategorii „Najlepsza miejscówka”. Tam rywalizowało będzie z imprezami w Puerto Varas, na Majorce, Salou i Florianopolis.

Ikoniczne Molo w Brzeźnie, które prowadzi do Morza Bałtyckiego, jest kluczowym punktem Challenge Gdańsk, który posiada również niezapomnianą strefę finiszera – czytamy w nominacji.

Gdańska rywalizacja otrzymała również nominację w kategoriach „Najlepsza trasa pływacka” (tutaj rywalizuje między innymi z Challenge Roth), „Najlepsza trasa rowerowa” (płaska i dobra na życiówki) oraz za „Najlepszą strefę finiszera”.

Piasek, słońce, morze, wspaniała muzyka oraz wspaniali widzowie. To jak wielka impreza – czytamy w opisie.

W tym roku Challenge Gdańk zgarnęło również nominacje w kategoriach „Najlepsze jedzenie po wyścigu” oraz za „Najbardziej ekologiczny wyścig”. W tym ostatnim doceniono między innymi numery drukowane na papierze ekologicznym, używanie samochodów elektrycznych oraz drewniane nagrody.

Jak głosować na Challenge Gdańsk?

Głosowanie na Challenge Family Awards dostępne jest w tym miejscu. Fani i zawodnicy wybierają również najlepszy wyścig zeszłego sezonu spośród wszystkich rozgrywanych w tym roku. Wyniki głosowania poznamy pod koniec stycznia przyszłego roku.

W zeszłorocznym głosowaniu Challenge Gdańsk zwyciężyło w kategorii za najlepszą strefę finiszera. Organizatorzy wprowadzili między innymi live cooking, czyli gotowanie na żywo. Korzystanie ze strefy finiszera nie jest też obwarowane żadnymi kuponami, ale pojemnością żołądka zawodników.

Przyszłoroczna edycja Challenge Gdańsk odbędzie się w dniach 14 do 16 czerwca.

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane