Gdzie znajdziesz najlepszą strefę finishera w Polsce?!

Kilka dni temu odbyło się przyznanie nagród Challenge Family Race Awards. Impreza Challenge Gdańsk nagrodzona została drugi raz z rzędu. Za co tym razem docenili ją zawodnicy?

Kilka dni temu przyznano Challenge Family Race Awards, czyli coroczne nagrody Challenge. Zawody cyklu nominowane były w 10 kategoriach, a o otrzymaniu nagród decydowały głosy zawodników i fanów. Organizatorzy Challenge Gdańsk mogą być zadowoleni, bo impreza wygrała w kategorii „Najlepsza strefa finiszera”.

Nagrody nie są przyznawane przez nas, ale przez zawodników. To ich głos się liczy i to ich głos jest decydujący – mówi Jort Vlam, dyrektor generalny Challenge Family.

W tym roku najważniejszą nagrodę, czyli „Wyścig roku” zgarnęło Challenge Peguera-Mallorca. Ten sam wyścig otrzymał również nagrodę za „Najlepszą imprezę na linii mety”. Najlepszym debiutantem zostało Challenge Sanremo, a zawodnicy docenili także legendarne Challenge Roth, jako najbardziej ekologiczny wyścig i najlepszą trasę rowerową.

Kolejne wyróżnienie dla Challenge Gdańsk

Nie jest to pierwsze wyróżnienie dla Challenge Gdańsk. W 2021 roku organizatorzy mogli świętować tytuł dla „Najlepszego wyścigu”. W tegorocznym głosowaniu gdańska impreza była bliska powtórzenia tego wyczynu – zajęła 2. miejsce w głosowaniu. Oprócz tego wyścig nominowany był w 5 innych kategoriach (między innymi za najlepszą trasę pływacką i najlepszą metę), ostatecznie zdobywając jedno wyróżnienie.

Czym wyróżnia się strefa finiszera Challenge Gdańsk? Adam Greczyło, który jest dyrektorem zawodów, wyjaśnia, że jest to „oczko w głowie” organizatorów, którzy w tym roku dodali jeszcze świeże posiłki gotowane na miejscu. Dodatkowo zawodnicy nie korzystają z kuponów – wielkość posiłku zależy od pojemności ich żołądków.

Challenge Gdańsk
foto. Bartłomiej Zborowski

W roku 2022 dodaliśmy live cooking, dzięki czemu zawodnicy mogli posilić się świeżym posiłkiem. Utrzymaliśmy wszystko to, co było w naszej strefie rok wcześniej – czyli makaron, pizza, gofry, lody, piwo oraz oczywiście owoce, izotonik, woda, Coca – Cola, Red Bull. Warto wspomnieć, że w naszej strefie finiszera nie obowiązują żadne kupony, talony, jednym limitem jest pojemność żołądków.

Dystans średni 10% taniej z Akademią Triathlonu!

Challenge Gdańsk zaplanowano na 17-18 czerwca 2023 roku. Dzięki Akademii Triathlonu zaoszczędzić możecie 10% ceny pakietu na dystans średni.

Jeszcze tylko do 31 grudnia cena pakietu to 199€, ale wraz z naszą zniżką zapłacicie około 179€!

ZOBACZ TEŻ: Challenge Gdańsk – zniżka 10% z kodem Akademii Triathlonu!

Jak otrzymać kod zniżkowy na pakiet Challenge Gdańsk (dystans średni)?

Aby zaoszczędzić 10% przy zakupie pakietu na dystans średni Challenge Gdańsk, musisz użyć personalizowanego kodu rabatowego, który otrzymasz od nas w wiadomości e-mail. Oto co należy zrobić, aby otrzymać kod i wykorzystać go do obniżenia ceny:

  1. Napisz e-mail pod adres [email protected] zatytułowany „Kod rabatowy – Challenge Gdańsk dystans średni”
  2. Otrzymasz od nas wiadomość z indywidualnym kodem zniżkowym 10% – można go wykorzystać JEDEN raz!
  3. Wykorzystaj kod podczas płatności za pakiet na dystansie średnim. Rejestracja tutaj 
Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,446ObserwującyObserwuj
439SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze