Charytatywny Garmin Iron Triathlon 2014 – każdy pomaga!

Garmin Iron Triathlon to impreza nie tylko dla „wkręconych” w triathlon, ale również dla ich rodzin i przyjaciół, którzy mogą po raz pierwszy poczuć cudowną dawkę endorfin i rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Dystans, który proponujemy zawodnikom jest idealnym dystansem dla początkujących triathlonistów, a także dla tych, którzy chcą sprawdzić swój aktualny stan wytrenowania przed docelową imprezą na dłuższych dystansach.

 

Poza sportowymi emocjami, każdy zawodnik startujący w cyklu na dystansie ¼ Ironmana będzie wspierał Fundację SYNAPSIS. Z każdego zapisanego uczestnika na ten dystans, który opłaci wpisowe organizator przekaże na fundację 5 zł. Środki pozyskane w ten sposób będą przeznaczone na program wykrywania autyzmu u niemowląt.

 

„Cykl Garmin Iron Triathlon 2014 to zawody triathlonowe, na których każdy uczestnik będzie startował charytatywnie! Tak jak sportowcy, osoby z autyzmem mają niejeden cel do osiągnięcia, niejedną metę do przekroczenia: od umiejętności nawiązywania kontaktu wzrokowego, odpowiadania uśmiechem na uśmiech, komunikowania się, aż po rekord świata, jakim jest umiejętność samodzielnego życia” – powiedział Łukasz Kościuczuk z Fundacji SYNAPSIS.

 

{gallery}git2014_charytatywnie{/gallery}

 

GIT2014 to także klasyfikacja drużynowa, w której podobnie jak w autyzmie liczy się wsparcie innych osób. Fundacja wystawi w imprezach swoich reprezentantów z Teamu Biegiemnapomoc.pl, którego skład zostanie ujawniony w najbliższym czasie!

 

Przypomnijmy, że Garmin Iron Triathlon to cykl imprez, który będzie rozegrany w pięciu miastach w całej Polsce. Klasyfikacją generalną cyklu jest suma czterech czasów, które dają potencjalny wynik jaki osiągnęliby zawodnicy na pełnym dystansie Ironman. Miasta jakie będą wchodziły w skład GIT2014 to: Piaseczno (24-25.05.2014), Ślesin (07-08.06.2014), Radków (21-22.06.2014), Gołdap (05-06.07.2014), Górzno (19-20.07.2014).

 

Rejestracja do całego cyklu rozpocznie się 2 stycznia 2014 roku o godzinie 12 na oficjalnej stronie zawodów www.irontriathlon.pl . Zapraszamy także na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/irontriathlon .

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane