Charytatywny wyścig dla Bartka

Wielki Wyścig, triathlonowy pojedynek dwojga biegających blogerów, był wielkim sukcesem. Nie chodziło w nim przecież o pojedynek Bo z Krasusem podczas 1/2 Iron Mana w Poznaniu, a o dobrą zabawę dla czyteników blogów i kibiców. A tej nie brakowało! Nim jednak do końca opadły emocje, organizatorzy Wielkiego Wyścigu poszli za ciosem przekuwając kwas mlekowy ze swoich mięśni w realną pomoc dla kogoś potrzebującego. Tak narodził się Wielki Wyścig dla Bartka, do organizacji którego dołączyła jeszcze jedna osoba – Wybiegany.  Bartek, bratanek i chrześniak Kuby – biegacza i autora bloga Formatownia.pl, to pełen energii czterolatek, który boryka się z paskudztwem zwanym guzem pnia mózgu. Bartek bardzo potrzebuje wsparcia, finansowa pomoc osób trzecich może przywrócić mu zdrowie. 

W Wielkim Wyścigu dla Bartka chodzi o to, by pomagając Bartkowi zbierać losy, które mogą zamienić się w nietuzinkowe nagrody. Losy kupujemy wpłacając pieniądze na konto Fundacji, a każde 19,99 zł wpłacone dla Bartka to jeden los. Dodatkowe losy można sobie wybiegać, jedna sztuka za każde 19,99 km zgromadzone w odpowiedniej rywalizacji na platformie Endomondo 

A nagrody? Jak zwykle w przypadku Wielkiego Wyścigu: nieszablonowe, unikalne i z jajem! Jest to jedyny konkurs (choć w tym przypadku odpowiednie wydaje się słowo „kąkórs”), w którym do wygrania są biegowy bidon na makaron, fioletowy kucyk-trąbka rowerowa o magicznych właściwościach oraz jedyna i niepowtarzalna patelnia (nagroda zdobyta przez Bo podczas triathlonu w Poznaniu). Pulę nagród uzupełniają wizyta w rowerowym spa, spersonalizowana koszulka techniczna oraz audiobook Łukasza Grassa, redaktora naczelnego Akademii Triathlonu! Zwycięzca otrzyma również osobistą dedykację, a nagroda może zostać przekazana osobiście podczas wspólnego treningu!

Aby wziąć udział w Wielkim Wyścigu dla Bartka należy przyłączyć się do rywalizacji na Endomondo, a przede wszystkim na konto Fundacji (dane poniżej) wpłacić „wpisowe” w wysokości minimum 19,99 zł. Każde kolejne 19,99 zł to następny los, a im więcej biegania, tym szanse na wygraną większe. Pieniądze wpłacamy na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu
ul. Engestroma 22/6, 60-571 Poznań
numer konta: 72 1240 3220 1111 0000 3528 6598
z dopiskiem: Bartosz Pudliszewski

Po wpłacie wystarczy wskoczyć w buty biegowe i zdobyć kolejne losy, pamiętając jednak, że warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w losowaniu jest choć jedno 19,99 zł wpłacone dla Bartka. Pieniądze trafiają prosto na konto Bartka, do którego organizatorzy akcji nie mają oczywiście wglądu, uprzejmie proszą więc o przesyłanie potwierdzeń wpłaty na adresy: [email protected] lub [email protected]. Zapewniona jest pełna dyskrecja danych osobowych oraz wysokości kwot wpłaconych na konto Fundacji. Osoby, które nie wpłacą wpisowego do 30 września 2013 r. będą z rywalizacji usunięte przez organizatorów. Weryfikacja uczestników zabawy nastąpi w pierwszym tygodniu października, a losowanie nagród kilka dni później.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

4 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze