Citi Handlowy nowym partnerem Ironman Poland Tour

Citi Handlowy został nowym partnerem Enea IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

 

  • Pozyskanie silnego partnera z sektora bankowego było naszą ambicją od dłuższego czasu. Uczestnikom naszych imprez triathlonowych chcemy zapewniać obsługę w formule 360 stopni, a współpraca z Citi Handlowy z pewnością nas do tego celu przybliża – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający SE Group. – Naszymi klientami są ludzie zamożni i wymagający, oczekujący najwyższej jakości usług. Wspólnie z Citi Handlowy chcemy propagować ideę work-life-balance wśród pracowników i klientów banku – dodaje.

 

 

Citi Handlowy od lat angażuje się w programy wsparcia aktywności fizycznej pod egidą Live Well at Citi. W tym roku drużynę, w której skład wejdą pracownicy banku wraz z wybranymi klientami, do udziału w Enea IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia będzie przygotowywał Zbigniew Gucwa, profesjonalny trener kolarstwa i triathlonu.

fot. Ironman

 

  • Live Well at Citi to globalna inicjatywa wspierająca „kulturę zdrowia” wśród pracowników Citi na całym świecie. Do akcji realizowanych w Citi Handlowy zapraszamy nie tylko pracowników,, ale również klientów i partnerów banku– mówi Piotr Kosno, Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych w Citi Handlowy. – Profesjonalny mentoring sportowy to jeden z elementów projektu 2018 Citi Charity Challenge, który łączy aktywność fizyczną z charytatywnym celem. Tym razem stawiamy sobie za cel pokonanie sztafety korporacyjnej rozgrywanej w ramach Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Kilometry przebiegnięte przez uczestników projektu w tym biegu zostaną przeliczone na kwotę, którą przekażemy na rzecz wybranej organizacji. – dodaje.

 

fot. Ironman

Współpraca Citi Handlowy z organizatorem IRONMAN Poland Tour opierać się będzie nie tylko na działaniach reklamowych i marketingowych, ale będzie także służyć promocji wolontariatu pracowniczego. Pracownicy firmy mają bowiem wziąć czynny udział nie tylko w rywalizacji sportowej – będą też wspierać zawodników na trasie i mecie zawodów.

 

Program Wolontariatu Pracowniczego Citi prowadzony przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy to największy program tego typu w Polsce, który zdobył pozycję najlepszego w swojej dziedzinie. Fundacja zachęca pracowników do dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami oraz wspierania różnorodnych przedsięwzięć społecznych.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,978FaniLubię
1,116ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X