Cross Duathlon Gdańsk! Zapisy trwają, limit miejsc. Do startu tylko 3 tygodnie

Niewiele ponad 3 tygodnie zostały do startu trzeciej edycji zawodów Cross Duathlon Gdańsk. Kryzys związany z pandemią „wyczyścił” nam mapę zawodów, ale na szczęście udało się przywrócić imprezy przy ograniczonej liczbie uczestników z przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Wielu sportowców amatorów wykorzystuje więc każdą okazję, aby sprawdzić się w warunkach bojowych po miesiącach treningu w izolacji.

Jedna z najbliższych imprez to zawody biegowo-rowerowe w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. 3 października (sobota) na leśnych trasach zmierzą się miłośnicy cross duathlonu, na który składa się: 5 kilometrów biegu, 12 kilometrów jazdy rowerem i ponownie 5 kilometrów biegu. Nawet ci, którzy do tej pory z rezerwą podchodzili do tego typu zawodów, dziś doceniają rywalizację w bezpiecznych warunkach, z dala od skupisk ludzi, a przede wszystkim możliwość wystartowania w zawodach. Poza tym cross duathlon to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą potraktować imprezę jak mocny trening i test przed głównymi zawodami.

Cross duathlon to również okazja to wspaniałej rodzinnej zabawy na trasach Trójmiejskiego Parku, które należą do popularnych miejsc wykorzystywanych zarówno przez miłośników kolarstwa crossowego jak i biegaczy. Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na zawody, na które wpisowe kosztuje tylko 59 złotych:

LINK DO ZAPISÓW NA CROSS DUATHLON GDAŃSK

Termin:  03.10.2020 r. (sobota).

Miejsce: Trójmiejski Park Krajobrazowy, strefa zmian zlokalizowana w Dolinie Czystej Wody, Gdańsk Oliwa.

Tak prezentuje się trasa zawodów:

W zeszłym roku jesienna aura zafundowała uczestnikom niezłą zabawę. Trasa była trudna i śliska. Zawodnicy przekraczający linię mety – brudni, mokrzy i zabłoceni – byli zachwyceni:

Bez względu na to, jakie warunki trasa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym zaproponuje tym razem, pozytywnych emocji i dużej dawki sportowej rywalizacji na pewno nie zabraknie. Po przekroczeniu mety uczestnicy mogą liczyć na pamiątkowy medal oraz upominek w postaci zimowej czapki, którą już wkrótce będzie można wykorzystać podczas treningów.

Cross Duathlon Gdańsk

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,466ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane