Cross Duathlon Gdańsk! Zapisy trwają, limit miejsc. Do startu tylko 3 tygodnie

0
fot. Cross Duathlon Gdańsk

Niewiele ponad 3 tygodnie zostały do startu trzeciej edycji zawodów Cross Duathlon Gdańsk. Kryzys związany z pandemią “wyczyścił” nam mapę zawodów, ale na szczęście udało się przywrócić imprezy przy ograniczonej liczbie uczestników z przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Wielu sportowców amatorów wykorzystuje więc każdą okazję, aby sprawdzić się w warunkach bojowych po miesiącach treningu w izolacji.

Jedna z najbliższych imprez to zawody biegowo-rowerowe w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. 3 października (sobota) na leśnych trasach zmierzą się miłośnicy cross duathlonu, na który składa się: 5 kilometrów biegu, 12 kilometrów jazdy rowerem i ponownie 5 kilometrów biegu. Nawet ci, którzy do tej pory z rezerwą podchodzili do tego typu zawodów, dziś doceniają rywalizację w bezpiecznych warunkach, z dala od skupisk ludzi, a przede wszystkim możliwość wystartowania w zawodach. Poza tym cross duathlon to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą potraktować imprezę jak mocny trening i test przed głównymi zawodami.

Cross duathlon to również okazja to wspaniałej rodzinnej zabawy na trasach Trójmiejskiego Parku, które należą do popularnych miejsc wykorzystywanych zarówno przez miłośników kolarstwa crossowego jak i biegaczy. Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na zawody, na które wpisowe kosztuje tylko 59 złotych:

LINK DO ZAPISÓW NA CROSS DUATHLON GDAŃSK

Termin:  03.10.2020 r. (sobota).

Miejsce: Trójmiejski Park Krajobrazowy, strefa zmian zlokalizowana w Dolinie Czystej Wody, Gdańsk Oliwa.

Tak prezentuje się trasa zawodów:

W zeszłym roku jesienna aura zafundowała uczestnikom niezłą zabawę. Trasa była trudna i śliska. Zawodnicy przekraczający linię mety – brudni, mokrzy i zabłoceni – byli zachwyceni:

Bez względu na to, jakie warunki trasa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym zaproponuje tym razem, pozytywnych emocji i dużej dawki sportowej rywalizacji na pewno nie zabraknie. Po przekroczeniu mety uczestnicy mogą liczyć na pamiątkowy medal oraz upominek w postaci zimowej czapki, którą już wkrótce będzie można wykorzystać podczas treningów.

Cross Duathlon Gdańsk

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here