Cross Uraz Duathlon – weź udział w najbardziej zwariowanym, crossowym duathlonie w Polsce

Cross Uraz Duathlon odbędzie się już 31 marca 2019 roku w Urazie k. Wrocławia! To doskonała okazja, aby wybudzić się na dobre z długiego, zimowego snu i sprawdzić, jakie efekty przyniosły przedsezonowe treningi!

Zapisy: https://cudnadodra.pl/zapisy

Serce zawodów znajduje się w Miasteczku Portowym, położonym nieopodal ruin zamku w Urazie k. Wrocławia, w malowniczej Dolinie Odry. Miejsce o tej porze roku wygląda zjawiskowo! Trasa biegowa w większej części poprowadzona jest wzdłuż rzeki, a rowerowa obejmuje okoliczny las oraz polne drogi!
W pakiecie startowym każdy zawodnik znajdzie:
• CUD’owną sportową czapkę,
• 3 żele energetyczne od #DASHRADE,
• płytę zespołu Suchy Pion.

Ponadto wszyscy uczestnicy, zaraz po zawodach, wezmą udział w TOMBOLI, czyli losowaniu atrakcyjnych nagród. W puli znajdują się m. in. rowery, plecaki, czy pakiety startowe na zawody!
Na zawodników będzie czekał również bufet i orzeźwiające piwo na mecie!
EMKA INWEST Dwumecz Competition

Cross Uraz Duathlon to nie tylko zawody duathlonowe, ale również wyścig rowerowy – w tym roku będzie to pierwsze starcie EMKA INWEST Dwumeczu Competition. Jest to dwuetapowe wyzwanie rowerowe, gdzie osoba, która sklasyfikowana zostanie po dwóch starciach na pierwszym miejscu otrzyma 2 tys. złotych + 1,5 tys. złotych jeśli wygra oba wyścigi! Do zgarnięcia za najszybszą jazdę jest zatem aż 3,5 tys. złotych!
Pozostały tysiąc rozlosowany zostanie wśród wszystkich uczestników EMKA INWEST Dwumeczu Competition. Z ekstra kasą z zawodów wróci 5 osób, które otrzymają po 200 zł w gotówce! Drugie starcie odbędzie się 29 września w Brzegu Dolnym.

Faworyci EMKA INWEST Dwumeczu Competition! Dołączysz do nich?
Zapraszamy do sportowej rywalizacji w świetnej atmosferze!
Cross Uraz Duathlon odbędzie się w rytmie energetycznej muzy na żywo! Koncert podczas zawodów zagra punk-rockowa kapela Suchy Pion! CUD to pierwsze zawody tegorocznego cyklu duathlonów na Dolnym Śląsku. UWAGA – to naprawdę wciąga‼

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane