Crosswind – to COŚ rozdaje karty na Big Island. Zobacz i posłuchaj

Ostatnie dwa dni do zawodów Ironman na Hawajach. „Treningi, odpoczynek, Expo, zdjęcia i rozmowy z czołowymi zawodnikami świata, tak wyglada nasz dzień” – mówią nam Polacy, którzy startują w tym roku na Big Island. Atmosferę pdgrzała już wczorajsza „Parada narodów”.  „Ludzie pozdrawiali nas, widząc polską flagę wśród setek innych” – mówi Akademii Triathlonu Rafał Herman, który startuje na Hawajach pierwszy raz.

 

{enclose herman_AliDrive.mp3}

 

{gallery}herman_power{/gallery}

 

Wiatr…to chyba drugie po Kona magiczne słowo na Big Island. Za chwilę powiemy o nim więcej. Spójrzcie jak wczoraj wyglądał Ocean – To nie będzie spokojne pływanie – relacjonuje Rafał Herman.

 

 

Peter Sauerland, były trener Grzegorza Zgliczyńskiego (osiągnął najlepszy wynik w historii polskich startów na Hawajach – 16.miejsce 1991 roku) mówi, że Ironman to nie tylko walka z samym sobą, z rywalami, ale także z pogodą.

{enclose sauerland.mp3}

 

Relację „na żywo” z Ironman World Championship zobaczycie za pośrednictwem oficjalnej strony ZAWODÓW.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze