Cykl Elemental Tri Series 2018 – ruszyły zapisy!

Ruszyły zapisy na zawody w ramach cyklu zawodów triathlonowych – Elemental Tri Series 2018. W tym roku odbędzie się już piąta edycja tego popularnego cyklu, w ramach której odbędą się trzy imprezy: 27 maja w Olsztynie, 29 lipca w Blachowni k. Częstochowy oraz 19 sierpnia 2018 r. w Białymstoku. Dla pierwszy stu osób, które zapiszą się na zawody w każdej z miejscowości organizatorzy przewidzieli specjalne rabaty!

Zawody realizowane w ramach cyklu Elemental Tri Series to trzy dystanse do wyboru – olimpijka, sprint oraz supersprint. W rywalizacji na każdym z dystansów wystąpi zarówno czołówka polskich zawodników, jak i rzesza amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. Podczas przyszłorocznej edycji cyklu Elemental Tri Series na dystansie sprinterskim zawodnicy rywalizować będą ponownie o punkty do klasyfikacji Pucharu Polski w triathlonie. Oprócz zawodów triathlonowych dla dorosłych, podczas każdej imprezy cyklu rozgrywane są także zawody biegowe dla dzieci – Elemental Kids, na dystansach: 200 m, 500 m i 1000 m.
Imprezą towarzyszącą zawodom triathlonowym podczas edycji Elemental Tri Series w Olsztynie i Blachowni będą biegi na dystansie 10 km podczas 10K Run Series. Trasy zawodów w Olsztynie i Blachowni posiadają atest PZLA.


Znakomite sportowe widowisko odbędzie się dzień przed zawodami w Olsztynie. Organizatorzy cyklu zapraszają na Puchar Europy w Triathlonie, w którym wystartują najlepsi europejscy triathloniści.
Zawody w Olsztynie będą ogromnym wydarzeniem, ponieważ triathlonowy Puchar Europy wraca do Polski po ośmiu latach przerwy! W sobotę 26 maja 2018 roku, nad Jeziorem Ukiel zmagać się będą najlepsi triathloniści naszego kontynentu, którzy staną do wyścigu na dystansie sprinterskim. Wszyscy, którzy w ostatni majowy weekend odwiedzą stolicę Warmii i Mazur, będą mieli niepowtarzalną okazję śledzenia światowej klasy zawodników w specjalnie przygotowanych punktach kibicowskich.

26.05.2018 – Elemental ETU Sprint European Cup Olsztyn
27.05.2018 – Elemental Tri Series Olsztyn
29.07.2018 – Elemental Tri Series Blachownia k. Częstochowy
19.08.2018 – Elemental Tri Series Białystok (wielki finał cyklu)

Właśnie ruszyły zapisy na wszystkie imprezy wchodzące w skład przyszłorocznego cyklu! Aby wziąć udział zawodach należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu Elemental Tri Series.
Pierwsze 100 osób, które zapisze się na zawody w każdej z miejscowości na dystansie olimpijskim lub sprinterskim otrzyma specjalny rabat:
– na dystansie olimpijskim rabat w wysokości 21 zł, wówczas opłata startowa wyniesie 159 zł (zamiast 180 zł)
– na dystansie sprinterskim rabat w wysokości 11 zł, wówczas opłata startowa wyniesie 89 zł (zamiast 100 zł).
Aby skorzystać z promocji należy podczas zapisów w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyć check box „Rabat dla pierwszych 100 osób zapisanych na …”.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,294ObserwującyObserwuj
433SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze