IM Hawaje 2017 – czat i konkurs

28

Już dziś (14.10.2017) zapraszamy do wspólnego oglądania Mistrzostw Świata Ironman Kona – Hawaii. Jak co roku dostępny jest czat na Akademii Triathlonu i transmisja zawodów dzięki Ironman.com. Startujemy o godzinie 18:00 czasu polskiego. Kibicując naszym na Facebooku czy Twitterze używajcie hasztagu #PLKona. 

 

Wystarczy zalogować się do tego czatu i być z nami już od 18.00. Jak tylko Ironman rozpocznie transmisję, pojawi się w tym artykule link do relacji na żywo. 

 

Uwaga! Zaplanowaliśmy konkurs, w którym udział może wciąć każdy czytelnik i czytelniczka Akademii Triathlonu. Wystarczy w komentarzu pod artykułem (nie na czacie) trafnie podać czas zwycięzcy i zwyciężczyni World Championships Ironman Hawaii 2017.  Wasze propozycje przyjmujemy do końca odcinka pływackiego zawodników PRO! Wszystkie odpowiedzi udzielone po tym czasie, nie będą uwzględniane. Nagroda trafi do osoby, która będzie nabliżej poprawnej odpowiedzi.

 

NAGRODĄ dla osoby, która poprawnie wytypuje wynik jest książka pt.: “Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą”, o życiu Jurka Górskiego, legendy polskiego triathlonu, który po 14 latach uzależnienia od narkotyków, papierosów i alkoholu, a później 2 latach leczenia i 6 latach treningu, wygrał zawody Double Ironman w Alabamie. 

 

najlepszy1

 

 

 

Start mężczyzn PRO 18:25
Start kobiet PRO 18:30
Start kategorii wiekowych 18:55

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

28 KOMENTARZE

  1. Gratulacje Kinga byłaś najbliżej czasów zwycięzców Mistrzostw Świata Ironman Kona! Skontaktujemy się z Tobą mailem, który podałaś w formularzu.

  2. Wstawac Bracia Polacy…. Mamy Mistrza Swiata…. pic szampana, wodeczke…. i na basen…TRENOWAC i TRENOWAC…. Bo tylko SLABI GINA!!!!!,, Gratulacje Marcin z Chicago

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here