Cześnik i Jaskółka wystartują w Herbalife Triathlon Gdynia!

Maria Cześnik i Marek Jaskółka, czołowi polscy triathloniści, olimpijczycy z Pekinu i Londynu, zdecydowali się na start w Herbalife Triathlon Gdynia (9-11 sierpnia). Herbalife Triathlon Gdynia 2013 to największa i najbardziej prestiżowa impreza triathlonowa w Polsce. Do udziału w zawodach zgłosiło się już ponad 1700 osób, w tym 1500 zawodników na głównym dystansie 1/2 Ironmana (1,9 km pływania – 90 km jazdy na rowerze – 21,1 km biegu). Wśród nich będą również najlepsi polscy triathloniści – Maria Cześnik i Marek Jaskółka.


„Cieszymy się, że tej klasy zawodnicy zdecydowali się wziąć udział w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Maria i Marek od ponad dziesięciu lat reprezentują nasz kraj na najważniejszych imprezach międzynarodowych. Dwa razy zakwalifikowali się na Igrzyska Olimpijskie, zajmowali też czołowe lokaty w Pucharach Świata i Europy. Teraz wreszcie będą mogli wystąpić na dużej imprezie przed polską publicznością” – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia 2013.

 

Herbalife Triathlon odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia w Gdyni. Ambasadorami imprezy są znani aktorzy: Borys Szyc, Maciej Stuhr, Piotr Gąsowski oraz Robert Rozmus. Cała czwórka przygotowuje się do udziału w Herbalife Triathlon na dystansie długim.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane