Dni Otwarte dla triathlonistów – dzień pierwszy.

Pierwszy dzień Dni Otwartych dla Triathlonistów w Holmes Place za nami. Po weekendzie zdamy Wam szczegółową relację – dziś kilka zdjęć i informacji na temat przebiegu pierwszego dnia. Wykład na temat podstaw treningu triathlonowego wygłosił Mikołaj Luft. Jeden z czołowych polskich triathlonistów godnie zastępował Piotra Nettera, który z przyczyn od nas niezależnych nie mógł wziąć udziału w spotkaniu. O tym, że Mikołaj świetnie poprowadził spotkanie świadczyła niekończąca się ilość pytań. Swój wykład i wizualizację treninu mentalnego poprowadziła ekspertka Akademii Triathlonu w sprawach psychologii sportu – Aleksandra Pogorzelska.
mental    pianki    
Eksperci z firmy Giant – byli kolarze z prawie 50-letnim doświadczeniem w swoim fachu uczyli triathlonistów, jak samodzielnie usunąć usterki w rowerze, ale również odpowiadali na pytania dotyczące nowoczesnych technologii w produkcji rowerów. 
giant1       giant2
W tym samym czasie na basenie trwały testy pianek pływackich. Triathloniści mieli do wyboru wiele modeli i rozmiarów, a także możliwość testowania okularków pływackich. Można było również podziwiać najnowszy rower D-6 2.0, przy którym dumnie preżył się nasz trener Miłosz Kuszczak 🙂
rower kuszczak
Dziś (niedziela) drugi dzień spotkania. Testy pianek triathlonowych i Badania wydolnościowe.

4Sport LAB oferuje Państwu badania wydolnościowe, umożliwiające opracowanie efektywnego programu treningowego dopasowanego do możliwości i celów treningowych osoby badanej. Oferta badań diagnostycznych skierowana jest zarówno do zawodowców, jak i amatorów podejmujących różne formy aktywności fizycznej.

Koszt badania: 250 zł (cena promocyjna obowiązująca wyłącznie podczas Dni Otwartych organizowanych przez Akademię Triathlonu)

Cena obejmuje:

•            Wyznaczenie podstawowych parametrów wydolności tlenowej (m.in VO2max) metodą bezpośrednią (z maską).

•            Wyznaczenie progów metabolicznych.

•            Wyznaczenie stref intensywności treningu.

•            Wyniki badań przesłane drogą mailową (7 stron).

•            Podstawowa interpretacja wyników ze wskazaniem kierunku treningu

Opcje dodatkowo płatne:

Konsultacja badań pod kątem treningowym, testy anaerobowe.

Zapisy na badania: [email protected], tel. + 48 602 225 552

ZAPISUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE NA BADANIA WYDOLNOŚCIOWE. Jeżeli jesteś zainteresowany pozostałą częścią oferty, wystarczy w niedzielę (22 kwietnia) przyjść do Holmes Place Premium Club (kompleks Hotelu Hilton) przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie i poinformować na recepcji, że bierzesz udział w Dniach Otwartych dla triathlonistów. Do zobaczenia!
Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze