Dni Otwarte Holmes Place dla triathlonistów

W dniach 21-22 kwietnia zapraszamy wszystkich triathlonistów i kandydatów na triathlonistów na Dni Otwarte w Holmes Place Premium Club (kompleks Hotelu Hilton) przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie. Dni Otwarte Holmes Place to okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat treningu, psychologii i fizjologii, a także niepowtarzalna szansa wzięcia udziału w testach pianek triathlonowych oraz badaniach wydolnościowych. Udział w Dniach Otwartych i korzystanie ze wszystkich zajęć, oprócz badań wydolnościowych, jest BEZPŁATNY.  Ci, którzy chcą w niedzielę, po drugim dniu testów pianek, skorzystać z oferty 4SportLab i przejść odpłatne badania specjalistyczne mogą zapoznać się z oferta poniżej.

 

Podczas dwudniowego spotkania można również zapoznać się z szeroką ofertę ekskluzywnego Holmes Place Premium Club: basen, sauny, siłownia, sale gimnastyczne, spinning. 

 

{gallery}holmes{/gallery}

 

Program Dni Otwartych Holmes Place

 

Sobota, 21 kwietnia 2012

11:00 – 18:00                Testy pianek pływackich (Tri-Magic)

13:00 – 14:00                Trening spinning – Agata Mirowska – Hałaj

14:30 – 16:00                Podstawy treningu triathlonowego – Piotr Netter

16:00 – 17:30                Trening mentalny – Aleksandra Pogorzelska

17:30 – 18:30                W jaki sposób samodzielnie poradzić sobie z usterkami na rowerze – Giant Polska

 

Niedziela, 22 kwietnia 2012

10:00 – 14:00                Testy pianek pływackich (Tri-Magic)

14:00 – 18:00                Badania wydolnościowe 4SportLab

 

Badania wydolnościowe

4Sport LAB oferuje Państwu badania wydolnościowe, umożliwiające opracowanie efektywnego programu treningowego dopasowanego do możliwości i celów treningowych osoby badanej. Oferta badań diagnostycznych skierowana jest zarówno do zawodowców, jak i amatorów podejmujących różne formy aktywności fizycznej.

Koszt badania: 250 zł (cena promocyjna obowiązująca wyłącznie podczas Dni Otwartych organizowanych przez Akademię Triathlonu)

Cena obejmuje:

•            Wyznaczenie podstawowych parametrów wydolności tlenowej (m.in VO2max) metodą bezpośrednią (z maską).

•            Wyznaczenie progów metabolicznych.

•            Wyznaczenie stref intensywności treningu.

•            Wyniki badań przesłane drogą mailową (7 stron).

•            Podstawowa interpretacja wyników ze wskazaniem kierunku treningu.

 {gallery}sportlab{/gallery}

Opcje dodatkowo płatne:

Konsultacja badań pod kątem treningowym, testy anaerobowe.

 

Zapisy na badania: [email protected], tel. + 48 602 225 552

 

ZAPISUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE NA BADANIA WYDOLNOŚCIOWE. Jeżeli jesteś zainteresowany pozostałą częścią oferty, wystarczy w weekend (21-22 kwietnia) przyjść do Holmes Place Premium Club (kompleks Hotelu Hilton) przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie i poinformować na recepcji, że bierzesz udział w Dniach Otwartych dla triathlonistów.

 

ZAJĘCIA MAJĄ CHARAKTER RÓWNIEŻ PRAKTYCZNY – TESTY PIANEK, SPINNING, TRENING MENTALNY, MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z SIŁOWNI.

 

Do zobaczenia!

 

POZNAJ LEPIEJ NASZYCH EKSPERTÓW

 

PIOTR NETTER

 netter

 

Główny trener Akademii Triathlonu. Osobisty trener Sylwestra Kustera – aktualnego Mistrza Polski Seniorów. Mgr wychowania fizycznego, instruktor triathlonu, trener pływania II klasy. Uprawiał triathlon w latach 1987-1996, największy sukces – brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów na dystansie (2,5-80-20) w Chodzieży w 1996 r. W latach 1992-2001 opiekun, instruktor, trener sekcji triathlonu TKKF Susz, w którego barwach jego zawodnicy zdobyli 49 medali MP w triathlonie i duathlonie, od młodzika po złote medale MP seniorów. W latach 1996-2008 trener Kadry Narodowej Juniorów, Seniorów i Olimpijskiej w triathlonie. Doprowadził Michała Siejakowskiego do tytułu Mistrza Europy Juniorów w duathlonie w 1997 roku, drużynę duathlonistów juniorów do złotego medalu Mistrzostw Europy Juniorów oraz drużynę do brązowego medalu Akademickich Mistrzostw Świata w Triathlonie w 2008. W latach 2005-2007 trener Marka Jaskółki, którego doprowadził do 13 miejsca na MŚ Elity na dystansie olimpijskim i kwalifikacji olimpijskiej na IO w Pekinie. Założyciel i trener UKS Tri-Saucony Rumia, którego zawodnicy w latach 2009-2011 zdobyli 23 medale MP w triathlonie, aquathlonie i duathlonie. Prekursor organizacji w 1991 roku zawodów triathlonowych w Suszu,  następnie konsultant, organizator, współorganizator kolejnych edycji tejże imprezy do 2001 r.  Współpomysłodawca z Piotrem Walasiewiczem i organizator triathlonu w Suszu w wersji ½ Ironmana, od 2008 roku do dziś. Współorganizator aquathlonów w Gdyni (2008-2011).

 

ALEKSANDRA POGORZELSKA


zdjecie 3

  

Psycholog pracujący w sporcie, biznesie i sztuce, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, menedżer studiów podyplomowych: Psychologia sportu pozytywnego na SWPS w Sopocie. Absolwentka AWFiS w Gdańsku- trener pływania II klasy. Laureatka Konkursu Czerwonej Róży na „Najlepszego Studenta Trójmiasta w roku 2003″. Pracuje jako konsultant biznesowy – prowadzi szkolenia oraz doradztwo dla kadry menedżerskiej. Triathlonistka – startuje od 1995 roku. Medalistka Mistrzostw Polski w triathlonie i duathlonie. Ukończyła dwa Ironmany. Frederica Dania: 13 h 20 min. (2000) Klagenfurt Austria: 13 h 34 min. (2001). Drugą jej pasją sportową są maratony rolkowe. Mężatka, mama dwójki dzieci, po 5 latach przerwy wraca do startów w triatlonie. Kieruje dziełem Psychologia Sportu na stronie Akademii Triathlonu.

 

 

AGATA MIROWSKA-HAŁAJ

 

agatka3

 

W klubie Holmes Place Premium Club prowadzi zajęcia Spinning. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończone szkolenia Państwowe instruktora fitness i survivalu oraz szkolenia Startrack Spinning. Pasjonatka turystyki wysokogórskiej oraz jazdy konnej. Na jej zajęciach króluje znakomita muzyka i świetna atmosfera. Jej motto to: Podstawą jest ciężki, systematyczny ale dostosowany do indywidualnych możliwości trening – najważniejsze aby czerpać z niego radość i samospełnienie.

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Zajęcia mają również charakter praktyczny. Za chwilę dopiszemy tę informację do pozostałej części tekstu. Dzięki Michał.

  2. Czy to tylko bedzie teoria czy tez ćwiczenia. Oczywiście nie pytam o testy pianek 😉

  3. „W jaki sposób samodzielnie poradzić sobie z usterkami na rowerze” dla mnie bomba, bo ja jestem noga z mechaniki rowerowej. Ostatnio pracuję nad tym elementem, więc przydałoby się trochę teorii.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane