Dni Otwarte Holmes Place dla triathlonistów

W dniach 21-22 kwietnia zapraszamy wszystkich triathlonistów i kandydatów na triathlonistów na Dni Otwarte w Holmes Place Premium Club (kompleks Hotelu Hilton) przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie. Dni Otwarte Holmes Place to okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat treningu, psychologii i fizjologii, a także niepowtarzalna szansa wzięcia udziału w testach pianek triathlonowych oraz badaniach wydolnościowych. Udział w Dniach Otwartych i korzystanie ze wszystkich zajęć, oprócz badań wydolnościowych, jest BEZPŁATNY.  Ci, którzy chcą w niedzielę, po drugim dniu testów pianek, skorzystać z oferty 4SportLab i przejść odpłatne badania specjalistyczne mogą zapoznać się z oferta poniżej.

 

Podczas dwudniowego spotkania można również zapoznać się z szeroką ofertę ekskluzywnego Holmes Place Premium Club: basen, sauny, siłownia, sale gimnastyczne, spinning. 

 

{gallery}holmes{/gallery}

 

Program Dni Otwartych Holmes Place

 

Sobota, 21 kwietnia 2012

11:00 – 18:00                Testy pianek pływackich (Tri-Magic)

13:00 – 14:00                Trening spinning – Agata Mirowska – Hałaj

14:30 – 16:00                Podstawy treningu triathlonowego – Piotr Netter

16:00 – 17:30                Trening mentalny – Aleksandra Pogorzelska

17:30 – 18:30                W jaki sposób samodzielnie poradzić sobie z usterkami na rowerze – Giant Polska

 

Niedziela, 22 kwietnia 2012

10:00 – 14:00                Testy pianek pływackich (Tri-Magic)

14:00 – 18:00                Badania wydolnościowe 4SportLab

 

Badania wydolnościowe

4Sport LAB oferuje Państwu badania wydolnościowe, umożliwiające opracowanie efektywnego programu treningowego dopasowanego do możliwości i celów treningowych osoby badanej. Oferta badań diagnostycznych skierowana jest zarówno do zawodowców, jak i amatorów podejmujących różne formy aktywności fizycznej.

Koszt badania: 250 zł (cena promocyjna obowiązująca wyłącznie podczas Dni Otwartych organizowanych przez Akademię Triathlonu)

Cena obejmuje:

•            Wyznaczenie podstawowych parametrów wydolności tlenowej (m.in VO2max) metodą bezpośrednią (z maską).

•            Wyznaczenie progów metabolicznych.

•            Wyznaczenie stref intensywności treningu.

•            Wyniki badań przesłane drogą mailową (7 stron).

•            Podstawowa interpretacja wyników ze wskazaniem kierunku treningu.

 {gallery}sportlab{/gallery}

Opcje dodatkowo płatne:

Konsultacja badań pod kątem treningowym, testy anaerobowe.

 

Zapisy na badania: [email protected], tel. + 48 602 225 552

 

ZAPISUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE NA BADANIA WYDOLNOŚCIOWE. Jeżeli jesteś zainteresowany pozostałą częścią oferty, wystarczy w weekend (21-22 kwietnia) przyjść do Holmes Place Premium Club (kompleks Hotelu Hilton) przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie i poinformować na recepcji, że bierzesz udział w Dniach Otwartych dla triathlonistów.

 

ZAJĘCIA MAJĄ CHARAKTER RÓWNIEŻ PRAKTYCZNY – TESTY PIANEK, SPINNING, TRENING MENTALNY, MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z SIŁOWNI.

 

Do zobaczenia!

 

POZNAJ LEPIEJ NASZYCH EKSPERTÓW

 

PIOTR NETTER

 netter

 

Główny trener Akademii Triathlonu. Osobisty trener Sylwestra Kustera – aktualnego Mistrza Polski Seniorów. Mgr wychowania fizycznego, instruktor triathlonu, trener pływania II klasy. Uprawiał triathlon w latach 1987-1996, największy sukces – brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów na dystansie (2,5-80-20) w Chodzieży w 1996 r. W latach 1992-2001 opiekun, instruktor, trener sekcji triathlonu TKKF Susz, w którego barwach jego zawodnicy zdobyli 49 medali MP w triathlonie i duathlonie, od młodzika po złote medale MP seniorów. W latach 1996-2008 trener Kadry Narodowej Juniorów, Seniorów i Olimpijskiej w triathlonie. Doprowadził Michała Siejakowskiego do tytułu Mistrza Europy Juniorów w duathlonie w 1997 roku, drużynę duathlonistów juniorów do złotego medalu Mistrzostw Europy Juniorów oraz drużynę do brązowego medalu Akademickich Mistrzostw Świata w Triathlonie w 2008. W latach 2005-2007 trener Marka Jaskółki, którego doprowadził do 13 miejsca na MŚ Elity na dystansie olimpijskim i kwalifikacji olimpijskiej na IO w Pekinie. Założyciel i trener UKS Tri-Saucony Rumia, którego zawodnicy w latach 2009-2011 zdobyli 23 medale MP w triathlonie, aquathlonie i duathlonie. Prekursor organizacji w 1991 roku zawodów triathlonowych w Suszu,  następnie konsultant, organizator, współorganizator kolejnych edycji tejże imprezy do 2001 r.  Współpomysłodawca z Piotrem Walasiewiczem i organizator triathlonu w Suszu w wersji ½ Ironmana, od 2008 roku do dziś. Współorganizator aquathlonów w Gdyni (2008-2011).

 

ALEKSANDRA POGORZELSKA


zdjecie 3

  

Psycholog pracujący w sporcie, biznesie i sztuce, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, menedżer studiów podyplomowych: Psychologia sportu pozytywnego na SWPS w Sopocie. Absolwentka AWFiS w Gdańsku- trener pływania II klasy. Laureatka Konkursu Czerwonej Róży na „Najlepszego Studenta Trójmiasta w roku 2003″. Pracuje jako konsultant biznesowy – prowadzi szkolenia oraz doradztwo dla kadry menedżerskiej. Triathlonistka – startuje od 1995 roku. Medalistka Mistrzostw Polski w triathlonie i duathlonie. Ukończyła dwa Ironmany. Frederica Dania: 13 h 20 min. (2000) Klagenfurt Austria: 13 h 34 min. (2001). Drugą jej pasją sportową są maratony rolkowe. Mężatka, mama dwójki dzieci, po 5 latach przerwy wraca do startów w triatlonie. Kieruje dziełem Psychologia Sportu na stronie Akademii Triathlonu.

 

 

AGATA MIROWSKA-HAŁAJ

 

agatka3

 

W klubie Holmes Place Premium Club prowadzi zajęcia Spinning. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończone szkolenia Państwowe instruktora fitness i survivalu oraz szkolenia Startrack Spinning. Pasjonatka turystyki wysokogórskiej oraz jazdy konnej. Na jej zajęciach króluje znakomita muzyka i świetna atmosfera. Jej motto to: Podstawą jest ciężki, systematyczny ale dostosowany do indywidualnych możliwości trening – najważniejsze aby czerpać z niego radość i samospełnienie.

 

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Zajęcia mają również charakter praktyczny. Za chwilę dopiszemy tę informację do pozostałej części tekstu. Dzięki Michał.

  2. „W jaki sposób samodzielnie poradzić sobie z usterkami na rowerze” dla mnie bomba, bo ja jestem noga z mechaniki rowerowej. Ostatnio pracuję nad tym elementem, więc przydałoby się trochę teorii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

12,869FaniLubię
558ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X