Do Lidzbarka przyjedzie światowa gwiazda triathlonu!

Każdy, kto zna się na triathlonie zna także jej nazwisko. Przebojem zawojowała jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dyscyplin sportowych na świecie. Dziś jest na sportowej emeryturze, ale w wakacje przy okazji pobytu w Polsce, przyjedzie do Lidzbarka. Będzie kibicować zawodnikom startującym w Triathlon Energy. Zgadnij kto to i wygraj pakiet startowy. 

 

– Mój trener zawsze powtarzał, że niektóre treningi są jak diamenty, a inne jak kamienie, ale w gruncie rzeczy i jedne, i drugie to skały, tworzące solidny fundament naszej formy – mówi zawodniczka. – W mojej karierze trening był może kamieniem, ale kamieniem milowym. Reprymenda od trenera rozpaliła we mnie płomień, który czuje do dziś – tak 39-letnia zawodniczka wspomina treningi, które doprowadziły ją na szczyt.

 

W przeszłości borykała się z ciężką chorobą. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania w Boże Narodzenie, w 2001 roku. Wyszła pobiegać i tak już zostało. Startowała w maratonach. Treningi łączyła z pracą m.in. instytucjach państwowych – Biegałam do biura – wspomina. Marzyła o podróży do Nepalu. I spełniła je. Przez kilka lat była wegetarianką. Do biegania dołączyła jazdę na rowerze. Startowała w wyścigach. Od tego było coraz bliżej do triathlonu. Najpierw był jednak duathlon w Andach, który wygrała. 7,5 biegu, 30 km jazdy na rowerze i 7,5 biegu pokonała w rewelacyjnym stylu, prowadząc od początku. Pierwszy start w triathlonie zakończyła na… pływaniu. Bo pożyczona pianka była za duża.

 

– Myślę, że triathloniści już się domyślają o kim mowa – mówi Adam Greczyło, dyrektor wykonawczy cyklu imprez Triathlon Energy. – Jednak chcemy zaproponować wszystkim zabawę, konkurs. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi, kim jest owa światowa gwiazda triathlonu? Wpisujcie swoje propozycje w komentarzach pod tym artykułem. Pierwsze trzy osoby, które odpowiedzą poprawnie otrzymają pakiety startowe na dowolnym dystansie w Lidzbarku Welskim, gdzie organizujemy zawody 3 lipca 2016 roku.  

 

Triathlon Energy to cykl trzech imprez na dystansie: 1/8, ¼ i ½ IM, które odbędą się w trzech miastach. Pierwsze 19 czerwca 2016 roku w Starogardzie Gdańskim, druga odsłona to właśnie Lidzbark Welski – 3 lipca i trzecia w Bełchatowie, 3 września. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.triathlonenergy.pl 

Powiązane Artykuły

13 KOMENTARZE

 1. To ja w kwestii formalnej… trochę namieszam;)
  Cyt.:
  „Każdy, kto zna się na triathlonie zna także jej nazwisko. Przebojem zawojowała jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dyscyplin sportowych na świecie. Dziś jest na sportowej emeryturze, ale w wakacje przy okazji pobytu w Polsce, przyjedzie do Lidzbarka. Będzie kibicować zawodnikom startującym w Triathlon Energy. Zgadnij kto to i wygraj pakiet startowy. ”
  Pytanie brzmiało „Zgadnij kto to i wygraj pakiet startowy” – zgadnij kto kryje się za przedstawionym opisem na początku tego akapitu i w następnym ale nie „zgadnij kto to i czy to prawda, że przyjedzie a może tak sobie tylko wymyśliliśmy, że zrobić sobie reklamę w prima aprilis”;))
  To wynika też z: „Czekamy na prawidłowe odpowiedzi, kim jest owa światowa gwiazda triathlonu? Wpisujcie swoje propozycje w komentarzach pod tym artykułem. Pierwsze trzy osoby, które odpowiedzą poprawnie otrzymają pakiety startowe na dowolnym dystansie w Lidzbarku Welskim, gdzie organizujemy zawody 3 lipca 2016 roku.” Czyli kim jest osoba opisana w akapicie wcześniej a nie czy to prawda, że przyjedzie.
  W związku z tym przedstawiony opis bez względu na to czy dana osoba będzie czy nie w L odpowiada CW – jeśli to oczywiście prawda. Opis ten nie odpowiada osobie „prima aprilis”. Osoby odpowiadające prima aprilis pokazały, że wiedzą, że to żart ale nie takie było pytanie w konkursie. Jeśli organizator chce je dodatkowo nagrodzić to oczywiście ma prawo ale wg mnie trzy pierwsze prawidłowe odpowiedzi na tak zadane pytanie to odpowiedzi podające osobę a nie nazwę konwencji w jakiej konkurs urządzono. Te trzy pierwsze osoby także mogły wiedzieć, że to żart ale nie musiały o tym pisać, bo pytanie tego nie obejmowało. Pozdrawiam;))

 2. Informacja od Dyrektora Adama Greczyło – „Dla Triathlon Energy wszyscy są gwiazdami światowego formatu. Chcielibyśmy gościć u siebie Chrissie Wellington, ale akturat w tym terminie nie miała czasu 😉 dlatego też punktowane odpowiedzi to „Prima Aprilis”. Pakiety wygrywają: „KAMACI”, „MATI” i „mirek2323”. Gratulujemy i prosimy o kontakt z organizatorami pod adresem mailowym: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,996FaniLubię
1,119ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X