Dołącz do redakcji Akademii Triathlonu

Ruszyliśmy!

Na stronie Akademii Triathlonu codziennie dodawane są nowe treści. Artykuły, newsy, porady. Pracujemy intensywnie, ale aby tworzyć więcej i lepiej potrzebujemy Ciebie!

ZOBACZ TEŻ: Oświadczenie o zmianie właściciela Akademii Triathlonu

Stwórzmy razem nową Akademię Triathlonu

Akademia Triathlonu to portal z kilkunastoletnią historią. Teraz to nowy duch w starym stylu, czyli historia portalu połączona z nową energią. W tym roku AT przechodzi jednak rebranding, a redakcja się powiększa. Poszukujemy zatem osób z lekkim piórem, umiejętnością poprawnego formułowania myśli, które o triathlonie mogłyby opowiadać godzinami. Merytorycznie i ciekawie.

Powrót do korzeni

Nowa wizja Akademii Triathlonu

Celem Akademii Triathlonu jest zbudowanie zdrowej, zaangażowanej i zżytej społeczności triathlonistów. Już niedługo strona stanie się nie tylko źródłem merytorycznych artykułów, newsów i ciekawostek ze świata triathlonu, lecz także swoistą bazą najlepszych trenerów czy imprez triathlonowych. Wszystko po to, aby w jednym miejscu gromadzić najważniejsze i najpotrzebniejsze informacje. Na początku mogą pojawić się drobne błędy, ale zaangażowaniem i determinacją jest to do wypracowania, dlatego od początku chcemy współpracować z najlepszymi. 

Do współpracy szukamy: 

  • Redaktorów – Twoim zadaniem będzie codzienne tworzenie treści na stronę. Wymagana dostępność czasowa: 2-4h/dziennie, regularny kontakt z redakcją. Praca zdalna.
  • Osoby od social media (FB, Instagram, Twitter) lub Redaktora z obowiązkami specjalisty od social media – jeśli takie pojęcia jak Reels, karuzela czy retwett nie są Ci obce, umiesz tworzyć angażujące Insta Stories, obserwujesz zmieniające się trendy i umiesz na nie reagować, to czekamy właśnie na Ciebie!
  • Ekspertów, Specjalistów, Freelancerów – jesteś dietetykiem, fizjoterapeutą, trenerem przygotowania motorycznego, a może posiadasz wiedzę tajemną, o której nam się nawet nie śniło? Koniecznie się tym z nami podziel. Od autorów specjalizujących się w danych dziedzinach oczekujemy specjalistycznych artykułów w wybranym temacie zgodnie z indywidualnie ustalonym harmonogramem.
  • Reporterów regionalnych – jak wiadomo, imprezy triathlonowe organizowane są od samego morza aż po góry… Na wybranych zawodach triathlonowych będziemy potrzebować osób niebojących się ruszyć w teren z mikrofonem. Nie boisz się rozmawiać z ludźmi, jesteś przebojowy, mieszkasz niedaleko organizowanej imprezy? Sprawdź się w boju!

Praca w redakcji polega na otworzeniu głowy i poszukiwaniu nowych tematów, eksplorowaniu triathlonowego świata. Jeśli kochasz ten sport, to zapewne pierwszy wiesz, jakie zawody odbywają się na drugiej stronie globu, jaki najnowszy model roweru właśnie wszedł na rynek czy jakie czasy na Mistrzostwach Świata zrobił Blummenfelt. A jeśli nie wiesz… To umiesz to sprawnie sprawdzić i dobrze opisać. Nikt w sumie nie wie wszystkiego i to jest normalne. Jako redakcja pomożemy Ci z wieloma tematami, przeszkolimy i pomożemy. Pod warunkiem, że Ty będziesz sumienny, terminowy i kreatywny. 

Taką redakcję chcemy budować! Czekamy na Ciebie!

Zainteresowany? Pisz na adres: [email protected] 

W zgłoszeniu napisz kilka słów o sobie. Powiedz nam, jakie jest Twoje doświadczenie związane ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Poinformuj nas o tym, czym chcesz zajmować się w Akademii i w czym czujesz się najlepiej – po prostu daj się poznać! W wiadomości koniecznie podaj swój adres mailowy oraz nr telefonu, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować*.

/* Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

OlaBodnar
OlaBodnar
Redaktor naczelna Akademii Triathlonu podcasterka https://youtube.com/c/NaLiniiStartu

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
1,753ObserwującyObserwuj
343SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze