Drobne, ale istotne zmiany na stronie Akademii Triathlonu.

Na stronie głównej Akademii Triathlonu możecie zauważyć kilka zmian. W ciągu kilku miesięcy działalności zbieraliśmy doświadczenie i uczyliśmy się również od Was, słuchając rad i sugestii. Część z nich właśnie wprowadzamy w życie. Chcemy ułatwić Wam „serfowanie” po stronie, ale również nie chować tego, co ważne i ciekawe.Od Was też zależy, co i w jakim stopniu będzie aktywne na stronie głównej. Mamy nadzieję, że razem z nami będziecie tworzyć portal Akademii i aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności triathlonowej w Polsce. Oto wyjasnienie kilku zmian.

 

1. Szybszy dostęp do Facebooka.

 

Znajduje się po lewej stronie ekranu. Wystarczy najechać nakierować kursor myszki na znak „f”, a wtyczka rozwinie się. Jeśli nie chcesz korzystać z FB wystarczy, że przesuniesz kursor w dowolne miejsce na stronie, a wtyczka zniknie.

 

zmiany1

 

 

 

2. Szybki dostęp do materiałów video, galerii zdjęć i podcastów.

 

 

zmiany2

 

 

 3. Informacja o dyskusjach na forum i szybki dostęp do ostatnio komentowanych postów.

 

zmiany3

 

 

Mamy nadzieję, że zmiany ułatwią Wam korzystanie ze strony i zachęcą do aktywności. Przypominamy, że każdy z triathlonistów może założyć Blog i dzielić się swoimi doświadczeniami…no i oczywiście konkurować z, bezkonkurencyjnym jak na razie, Kubą Bieleckim, którego pozdrawiamy i życzymy wytrwałości.

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,293ObserwującyObserwuj
433SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze