Dzięki za wspólny czat! Nagrody w 3 konkursach!

21

Dziękuję wszystkim czytelnikom Akademii Traithlonu za wspólne oglądanie Mistrzostw Świata na Hawajach, czat, komentowanie, żarty i wspaniałą atmosferę. Wiedziałem, że jesteście pozytywnie zakręconymi ludźmi, ale nie sądziełem, że niemal do białego rana będziecie śledzić zawody i dyskutować o nich na naszym…Waszym portalu. Tegoroczne wspólne oglądanie przerosło nasze oczekiwania. Od samego początku musieliśmy zwiekszyć limit dostępu do czatu. Okazało się, że już w pierwszej godzinie transmisji było nas grubo ponad 100 osób gotowych do komentowania i obserwowania dyskusji. Dzięki! Nasz wspólny czat to również konkursy dla dyskutujących. Dwa z nich wyszły zupełnie spontanicznie, jeden zaplanowaliśmy jeszcze przez transmisją. 

 

1. Konkurs na trafienie imienia i nazwiska zwycięzcy wśród kobiet i mężczyzn

 

Niestety żaden z nadesłanych maili nie zawierał poprawnych odpowiedzi. To pokazuje jednak, że wynik tegorocznych zawodów był dla wielu zaskoczeniem. Jednak w podziękowaniu za wspólny czat rozlosowaliśmy wśród uczestników konkursu komplet 3 książek o bieganu i triathlonie, który przewidzieliśmy w tej zabawie. Nagroda trafia do Eweliny Zawadzkiej. 

 

2. Konkurs na wskazanie najlepszego czasu przejazdu trasy rowerowej. 

 

 4:21:50 Andrew Starykowicz. To poprawna odpowiedź. Najbliżej czasu Amerykanina był czytelnik podpisujący się nickiem: 

 

(20:52:59) (Maciek_R): 4:21:21

Macieja prosimy o kontakt mailowy pod adresem sekretarz@akademiatriathlonu.pl . Produkty kompresyjne CEP-a w nagrodę. 

 

3. Konkurs Profesora Artura Pupki i pytanie od naszego eksperta: “Czy kompresja stosowana w czasie pływania może wywołać komplikacje, a jeśli tak to jakie?”

 

Odp. Tak może wywołać komplikacje i to poważne! Obrzęk płuc. 

Wygrał Paweł Piwowarski i ktoś kto podpisywał się nickiem: “orca”. Na prośbę Profesora nagrodę podzieliliśmy w stosunku 60% do 40% na korzyść Pawła. “Orca” w dużej mierze przyczynił się do sukcesu Pawła, naprowadzając go komentarzami na poprawną odpowiedź. Obaj Panowie dostają produkty kompresyjne firmy CEP z prośbą o niezakładanie ich podczas pływania!!! O zasadach kompresji Profesor Artur Pupka pisał już wielokrotnie na Akademii Triathlonu. 

 

Gratulujemy wygranym i jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę i emocje!

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy pod adresem sekretarz@akademiatriathlonu.pl. 

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

21 KOMENTARZE

 1. Super pomysł ze wspólnym oglądaniem! Pozostaje tylko zarezerwować babcie na cały wieczór oraz minimum kolejne przedpołudnie do opieki nad dzieckiem żeby odespać 🙂

  Pozdrawiam,
  Michał

 2. Niestety w tym roku miałem ograniczone możliwości uczestnictwa w zabawie, ale trochę podpatrywałem.
  Wspólne oglądanie na żywo – super pomysł. Jeśli się uda zorganizować to będę się bardzo starał żeby być 😉

 3. Paweł, myślałem już o tym i pewnie tak zrobimy. jakiś Telebim, piwko alkoholfrei, marchewka, trochę sałaty, jakieś Power bary i zabawa na całego. Ale dla tych, co nie będę mogli przyjechać oczywiście czat na AT!!

 4. a ja proponuję usprawnienie na przyszły rok. zróbmy spotkanie na żywo z oglądaniem MŚ:) termin jest po sezonie więc i piwa się napić można i pogadać:)

 5. Tez szukalem. Nie potrafie tego znalezc:( A na 100% komentowalem ten problem na AT. Musi byc w jakims blogu. Jeszcze raz gratuluje Pawłowii Grzegorzowi. Okazalo sie, ze pytanie bylo trudniejsze niz sadzilem:)

 6. google tego nie indeksuje:( dzięki Grzegorz, ponieważ wujek Google nie umiał mi znaleźć tej wypowiedzi, to dopiero Twoja dyskusja z profesorem doprowadziła do odpowiedzi:)

 7. Serdecznie dziękuję Panu Profesorowi za wyróżnienie, a tym samym
  przyznanie nagrody.
  Gratuluję Pawłowi oraz dziękuję za miły wieczór i super zabawę.

  Pozdrawiam,

  Grzegorz Kobis “orca”

 8. poddaje się, nie umiem znaleźć fragmentu o “lepiej nie pływać w kompresji” a wiem, że zdanie z takim sensem padło. ale chyba jestem ślepy i nie umiem czytać;)

 9. Dokladnie. Komentarz do jednego z blogow. Tym bardziej jestem zaskoczony poprawna odpowiedzia Pawla i bardzo lekarskim tokiem rozumowania uczestnika czatu-ORCA! Brawo Panowie! Jeszcze raz gratuluje:)

 10. od momentu pojawienia się pytania szukałem na AT artykułu “nie używaj kompresji w pływaniu”. i nic, nie mogę go znaleźć, moglibyście go przypomnieć?. nie wymyśliłem go sobie, bo pamiętam że wybiło mi to z głowy pomysły startu w opaskach:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here