„Dziesiątki powodów, trzy dyscypliny, jedna pasja…”

Podczas przygotowań do sezonu triathlonowego 2014 w Aleksandrowie Łódzkim i Łodzi odbywały się zajęcia w ramach programu Lider Animator: „TRImajmy się marzeń”. Oprócz bardzo wymiernych, czysto sportowych korzyści, mieliśmy także okazję mocniej zintegrować łódzki świat triathlonu. Co więcej, udało się nakręcić film, który nie tylko jest pamiątką owych spotkań, ale może okazać się dla wielu bodźcem do rozpoczęcia swojej przygody z trzema dyscyplinami. Korzystając z okazji, już na spokojnie i po sezonie, DZIĘKUJĘ za uczestnictwo, mniej lub bardziej regularne, w zajęciach w ramach projektu „TRImajmy się marzeń”. Mam nadzieję, że zajęcia się przydały: wykłady, pływanie, kolarstwo, bieganie, „zakładki”, siłownia, treningi ogólnorozwojowe oraz indywidualne konsultacje. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, gdzie główną rolę odgrywają ci, których widujemy na łódzkich i ogólnopolskich szlakach, już nie tylko biegowych…

Dzielmy się swoją wiedzą i pasją!

http://www.youtube.com/watch?v=ABrUMNYl2qw

 

Pragnę podziękować osobom, które przyczyniły się do realizacji projektu i miały chociażby minimalny udział w ponad 40 różnych spotkaniach (24 grupowych). Dzięki dla Andrzeja Szołowskiego, Filipa Szołowskiego, Mateusza Pacholca, Roberta Nowickiego, prof Marcina Sibińskiego, Witolda Glucka i Piotra Popławskiego za przekazaną wiedzę ze swoich dziedzin.

Ukłony dla Arkadiusza Cicheckiego i dla wszystkich pracowników MOSiR Aleksandrów Łódzki. Podziękowania także dla Maćka Czarnoty i Basi Kwiatkowskiej z TRINITY sks.katolik.edu.pl za organizację Crossduathlonu Dzika i wszelką okazaną pomoc w organizacji projektu. Ukłony dla Kuby Krymarysa, za prowadzenie naszej strony internetowej.

Za pomoc logistyczną dziękuję Dariuszowi Wolskiemu. Za pomoc w „ogarnięciu” sztang: Michałowi Stępniewskiemu. Za typowanie metabolizmu i wykład o diecie dziękuję Dominice Leniart.

Dzięki również za zniżki dla uczestników projektu dla firmy Compressport oraz dla Ośrodka Sportowego przy Katolickim Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Łodzi. Dziękuję również serwisowi BiegampoLodzi.pl i Akademii Triathlonu za zamieszczenie informacji o naszym projekcie. Dodatkowo, za rewelacyjne filmowanie dziękuję Marcinowi Sierakowskiemu, który mimo wielu obowiązków znalazł dla nas czas. Również ogromne podziękowania dla wiecznie zabieganego Szymona Pietrowskiego, który miał wielki udział w realizacji.

Powiązane Artykuły

11 KOMENTARZE

 1. Pozdrowienia dla Ludwika i jego podopiecznych 🙂 Film profesjonalny, tylko za krótki 😀

 2. Mam nadzieję, że coraz więcej powstanie takich inicjatyw w Polsce, by szczególnie młodzież (dorośli też) ruszyła się, a nie tylko ruszała palcami po klawiaturze komputera, telefonu itp.

 3. Trzeba przyznać, że Ludwik to zdolna bestia! Czuje gość triathlon! @Andrzej, Roman to raczej lubuje się w mlodszych…..panienkach. … 😉

 4. Arek ! Ty odbieraj telefony ! Doszly mnie sluchy, ze Roman Polanski probuje dodzwonic sie do Ciebie ! :-)))
  Super filmik !!!!

 5. Panowie! Świetny, inspirujący film. Brawa dla Ludwika za pomysł, dla Arkadiusza za występ i dla całej reszty bohaterów tego filmu. Każdy z nich wypadł dobrze :). Brawo jeszcze raz za pomysł, realizację i tytuł! Powinien mieć jeszcze podtytuł – jedno marzenie (cel) Ironman. Jak dowodzil jeden Gość „ironman dla każdego” :). Życzę bohaterom tego filmu spełnienia marzenia.

 6. Bardzo dziękuję Marcin S.! Miło mi! Arku, tyś taki ładny, że jak w Lidlu będzie tydzień triathlonowy to będziesz na okładce 😉

 7. @Marcin S! Używasz słów, których znaczenie ledwo się domyślam… 🙂 W szerszym kontekście to niewątpliwie Ty jesteś mistrzem incepcji!!! Wiesz z pewnością o co chodzi :-)))
  @Mkona, chyba maliny! 🙂

 8. Arek! The Star:) No i w końcu się przyznałeś, że jesteś manipulatorem…;))) A do tego dokonujesz incepcji na najbliższych;)
  Wielkie brawa dla Ciebie Ludwik!!! Dobra robota:)

 9. Ludwik Ty cholero! Nie mogłeś chociaż na oczy za podać mi zaslony w postaci czrnego prostokąta. …! 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane