Enduroman Elbląg – trzydniowy triathlon 5-200-50

ENDURO MAN ELBLĄG to ekstremalne zawody wytrzymałościowe składające się z trzech dyscyplin rozgrywanych w jeden weekend: pływania w piątek, kolarstwa w sobotę i biegu w niedzielę. Triathlon, ale na raty. Bardzo dobra propozycja dla tych, którzy chcą poznać dyscyplinę w wersji ultra, ale nie są jeszcze gotowi na start w zawodach, gdzie wszystkie z trzech konkurencji wykonuje się na ultradługich dystansach jedna po drugiej, bez przerw. To zawody, które mogą dać przedsmak tego, co zawodnik odczuwa podczas startu w Ultramanie lub Double Ironman. III edycja tych zawodów odbędzie się 21-23.08.2015. Główny dystans to Maxsimus, na który przypada 5 km pływania, 200 km kolarstwa oraz 50 km górskiego biegu. Są też krótsze dystanse dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi do startu w klasycznych triathlonach, a chcą sprawdzić się w warunkach startowych przez trzy dni. Pośrednie dystanse, to Midi 2,5-100-25km oraz Mini 1,25-50-10km. Klasyfikacja Enduro Man obliguje do ukończenia trzech startów, ale też zapraszamy specjalistów od poszczególnych dyscyplin, ponieważ każdy dzień to również oddzielne zawody dla pływaków, kolarzy, czy biegaczy.

 

Szczegółowy regulamin wraz z zapisami znajduje się na stronie www.elaktywni.pl . Wpisowe to tylko 50zł za każdy start! Przyjedź po nowe wrażenia i zdobądź tego lata tytuł ENDURO MAN 2015!

 

Zobacz jak wyglądały zawody w 2014 roku:

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze