Enea 5150 Warsaw Be Ready! Bezpłatne treningi kolarskie dla triathlonistów!

Od 29 kwietnia ruszają bezpłatne treningi kolarskie do Enea 5150 Warsaw. Zajęcia pod okiem doświadczonych instruktorów będą się odbywały cyklicznie aż do 3 czerwca.

Cykl Enea 5150 Warsaw be ready! to oferta nie tylko dla osób przygotowujących się do zawodów triathlonowych w stolicy, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą potrenować w grupie. Zajęcia będą prowadzone przez Natalię Jędrzejczyk i Konrada Stawickiego, instruktorów i pasjonatów kolarstwa.

 

Dystanse będą każdorazowo dostosowywane do poziomu i oczekiwań grupy – mówią zgodnie. Natalia będzie przewodzić grupie cappuccino (dla bardziej początkujących), a Konrad grupie macchiato (dla bardziej zaawansowanych).

 

– Wiemy, że wśród uczestników Enea 5150 Warsaw jest wielu debiutantów. Chcemy pomóc im w przygotowaniach do startu. Taki trening to nie tylko sposobność do pojeżdżenia na rowerze w grupie, ale także możliwość uzyskania wielu cennych porad od naszych trenerów, jak również wymiany doświadczeń z bardziej doświadczonymi triathlonistami – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution, organizator zawodów.

 

Zajęcia będą się odbywały co tydzień, w każdą sobotę od 29 kwietnia do 3 czerwca.

 

Terminy treningów:
29.04 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty
6.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny
13.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty
20.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny
27.05 (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty
3.06. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny

 

Partnerem strategicznym cyklu treningów Enea 5150 Warsaw be ready! jest firma Giant Polska, która przygotowała dla uczestników kilka niespodzianek.

 

– Nasza firma od lat zaangażowana jest w triathlon, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy być partnerem cyklu treningów kolarskich dla triathlonistów i wspierać ich w przygotowaniach do startu w Enea 5150 Warsaw. Dla uczestników treningów przygotowaliśmy upominki, które mam nadzieję, będą przydatne w trakcie zawodów i w okresie przygotowawczym. Stworzyliśmy też specjalną ofertę na usługi serwisowe w naszym sklepie Giant Fabryczna na Powiślu – mówi Anna Jarosz, starszy specjalista ds. marketingu Giant Polska.

 

Enea 5150 Warsaw to zawody w ramach międzynarodowego cyklu IRONMAN. Druga edycja tych zawodów odbędzie się 11 czerwca br. Do stolicy przyjadą miłośnicy triathlonu z kilkudziesięciu krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania będą mieli 1,5km pływania – 40km jazdy na rowerze i 10km biegu.

Część pływacka zostanie rozegrana nad Zalewem Zegrzyńskim. Następnie uczestnicy zawodów przejadą rowerami do centrum Warszawy. Na Placu Teatralnym zsiądą z rowerów, a ostatni etap rywalizacji odbędzie się w pięknej scenerii Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Karowej. Meta, jak przed rokiem, przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

 

IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300 tysięcy sportowców ze 180 krajów świata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych (Anything is possible – to hasło, które przyświeca zawodom IRONMAN na całym świecie). W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Enea 5150TM Warsaw oraz Enea IRONMAN® 70.3® Gdynia powered by Herbalife.

 

Więcej informacji na www.5150warsaw.com oraz facebook.com/5150warsaw.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane