ENEA Gala Polskiego Triathlonu – 14.11.2015

Sezon startowy zbliża się ku końcowi i tradycyjnie chcielibyśmy zaprosić Was na ENEA Galę Polskiego Triathlonu, która odbędzie się 14 listopada (sobota) w hotelu Radisson Blu Centrum. Jest to już piąty rok, kiedy spotykamy się, podsumowujemy wydarzenia mijającego sezonu i dyskutujemy o przyszłości triathlonu w Polsce, aby wreszcie na zakończenie, w doskonałym towarzystwie, bawić się przy dobrej muzyce i jedzeniu. Ten rok dla polskiego triathlonu śmiało można nazwać przełomowym. Byliśmy świadkami wejścia do Polski dwóch światowych marek, które organizują zawody na najwyższym poziomie: IRONMAN oraz Challenge Family. Ta pierwsza seria miała swój debiut w Gdyni w postaci Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, druga to Enea Challenge Poznań. Na krajowym podwórku znów bylismy świadkami pobicia rekordu zarówno frekwencji w najważniejszych zawodach jak również liczby zawodów. Kilkadziesiąt imprez w sezonie spowodowało sytuację, w której praktycznie co tydzień można było wybierać miejsca na mapie z dobrze zorganizowanymi zawodami. Wielu amatorów z powodzeniem startowało w serii Ironman, a dziewięcioro z nich zakwalifikowało się na Mistrzostwa Świata Ironman Hawaii. Dzięki wsparciu Powersales i Creative po raz pierwszy Akademia Triathlonu będzie relacjonować to wydarzenie prosto z Big Island! Jesteśmy na Hawajach, aby śledzić zarówno przygotowania do MŚ, jak również ten najważniejszy dzień startu. Wiele wydarzyło się w tym roku w świecie triathlonu i z pewnością ENEA Gala Polskiego Triathlonu będzie doskonałą okazją do podsumowań, spojrzenia w przyszłość, ale również zabawy w doborowym towarzystwie. Zarezerwujcie sobie wieczór…(i część nocy) 14 listopada na dużą dawkę energii, dobrej zabawy i spotkania z fantastycznymi ludźmi. Na końcu tego artykuły znajdziecie linki do relacji i fotorelacji ze spotkań z lat ubiegłych. Mam nadzieję, że spotkamy się 14 listopada ponownie! Zapraszam serdecznie. 

Łukasz Grass

Redaktor Naczelny vel Ojciec Dyrektor

 

 

 

pasek2

 

W tym roku chcielibyśmy, aby najlepsze imprezy zostały wybrane zarówno przez Was, jak i grono 50 ekspertów ze środowiska triathlonu.

 

Od 5 października będziecie mieli możliwość zagłosowania na najlepszą imprezę roku w następujących kategoriach:

DYSTANS2

dystans1

DYSTANS3

 

 

Od 5 października, do końca miesiąca można oddawać swój głos na najlepsze imprezy roku – głosować będzie można raz dziennie. Głosy internautów zostaną zsumowane z głosami ekspertów, a wynikiem będzie średnia ważona.

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze imprezy roku 2015.

nagrody

 

Dodatkowo chcielibyśmy wyróżnić podczas Gali:

 

DYSTANS4

DYSTANS5

DYSTANS6

 

 

 

 

 

 

Po raz drugi chcielibyśmy również docenić naszą społeczność Akademii Triathlonu i ponownie będziecie mieli możliwość wybrania najlepszych blogerów. Wybraliśmy dla Was „7 wspaniałych”, których nominowaliśmy do nagrody Blogera Roku 2015 i przedstawimy ich w kolejnym artykule. Również będziecie mogli na nich głosować.

 

pasek3

 

FinishWalesMarek Jaskółka – jeden z najlepszych polskich triathlonistów, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie i Pekinie, brał udział w Mistrzostwach Świata na Hawajach osiągając najlepszy wynik – 8:48:27, 22 miejsce, będzie gościem specjalnym podsumowania sezonu podczas ENEA Gali Polskiego Triathlonu. Jego 23-letnia kariera profesjonalnego triathlonisty jest pełna wielkich osiągnięć, wzlotów i upadków oraz poświęceń, jednak Marek za nic nie zmieniłby swojej ścieżki kariery.

 

Więcej możecie przeczytać w wywiadzie z Markiem, a podczas Gali będzie możliwość osobistego spotkania i zadania pytań.

 

pasek4

 

ENEA Gala Polskiego Triathlonu odbędzie się 14 listopada 2015r. (sobota) w Hotelu Radisson Blu Centrum, przy ulicy Grzybowskiej 24 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 (godz. 18:00 otwarcie drzwi). Zapraszamy wszystkich pasjonatów triathlonu – jest to świetna okazja do kolejnego spotkania w doborowym gronie i do podzielenia się wrażeniami ze swoich startów.

{gallery}gala_tri1{/gallery}

Dla wszystkich spoza Warszawy, wspólnie z Hotelem Radisson Blu Centrum przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytową.

Radblu WAWZH logo 

Koszt pokoju jednoosobowego ze śniadaniem to 265zł

Koszt pokoju dwuosobowego ze śniadaniem to 286zł

 

Osoby zainteresowane pobytem prosimy o wypełnienie i przesłanie do hotelu formularza rezerwacyjnego.

 

hotel

 

pasek5

 

Koszt uczestnictwa w ENEA Gala Polskiego Triathlonu to 149 zł. W cenie biletu jest udział w całej gali, spotkaniu z gwiazdą, kolacji, do której zostanie podana lampka wina białego lub czerwonego oraz napoje bezalkoholowe. W zależności od zapotrzebowania, inne napoje alkoholowe będzie można kupić w barze. Obowiązują stroje wieczorowe.

 

 

Zobaczcie jak bawiliśmy się rok temu:

 

Fotorelacja z LOTTO Night of the Year 2014

 

 

i w poprzednich latach.

 

relacja z Konferencji 3razyTAK 2011

 

relacja z Konferencji 3razyTAK 2012

 

relacja z LOTTO Night of the Year 2013

 

 

 

pasek spons5

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

11 KOMENTARZE

 1. Głosy zliczają się poprawnie – zostało to sprawdzone przez programistów. Błędny jest jedynie komunikat „Dziękujemy za oddanie głosu” przy powtórnej próbie oddania głosu przed upłynięciem czasu do ponownej możliwości głosowania. Dzisiaj to poprawimy.

  Dziękujemy za uwagi i czujność.

 2. ankieta do głosowania powinna być zmieniona, tak aby z 1 komputera oddać 1 głos, albo 1 głosowanie na ileś godzin,
  ja przed chwilą zagłosowałem, odświeżyłem stronę… i raz jeszcze zagłosowałem 🙂 ktoś może tak cały dzień siedzieć i głosować

 3. Impreza roku wśród imprez pod patronatem AT, albo tych zaprzyjaźnionych powinno być, a nie tak ogólnie.

  Imprez było dużo więcej niż te 15 na liście :):):):).

  Pozdrawia Triathlon Mietków

 4. Nominując po pięć imprez do naszego plebiscytu kierowaliśmy się dystansami głównymi na danych zawodach. Dzięki temu powstał podział i miejsce dla większej ilości imprez.
  Dla przykładu Challenge Poznań jest nominowany za dystans długi, a nie olimpijkę, tak samo Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia – nie jest nominowany za sprint.
  Nie jesteśmy również w stanie podzielić naszego głosowania na każdy z dystansów, jaki jest rozgrywany w Polsce, dlatego Gdańsk jest w w plebiscycie na najlepszą imprezę na dystansie olimpijskim lub sprinterskim.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,306ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze