ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA 2019: Rejestracja rusza 5 grudnia. Znamy ceny pakietów startowych

11 sierpnia 2019 roku – tę datę ma już zapisaną w kalendarzu każdy miłośnik triathlonu w Polsce. Wtedy bowiem odbędzie się kolejna edycja największej imprezy triathlonowej w kraju – Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Organizatorzy podali właśnie ceny pakietów startowych. Rejestracja online ruszy 5 grudnia br. w portalu SlotMarket.pl.

– Myślę, że zawodnicy ucieszą się z faktu, iż zakres opłat startowych nie ulegnie zmianom w porównaniu z tegoroczną edycją zawodów. Wystartujemy z poziomu 175 EUR, a najwyższa opłata startowa wyniesie 225 EUR – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Rejestracja do startu w zawodach zostanie uruchomiona 5 grudnia o godz. 14:00 w portalu SlotMarket.pl. Cena podstawowego pakietu startowego – podobnie jak w poprzednich latach – będzie zmieniać się wraz z liczbą sprzedanych pakietów startowych:

– 175 EUR – pierwsze 500 pakietów startowych;
– 185 EUR – kolejne 500 pakietów startowych;
– 195 EUR – kolejne 500 pakietów startowych;
– 210 EUR – kolejne 500 pakietów startowych;
– 225 EUR – ostatnie 500 pakietów startowych (całkowity limit uczestników: 2500 osób).

– Warto zapisać się na początku i skorzystać z niższych progów cenowych. Tym bardziej, że oferujemy także atrakcyjne ubezpieczenie od rezygnacji ze startu, np. w wyniku choroby czy kontuzji. Wykupując je, zawodnik może w takiej sytuacji odzyskać całą wniesioną wcześniej opłatę startową – komentuje Michał Drelich.

Organizatorzy zaznaczają, że pierwsza pula pakietów została już częściowo sprzedana, gdyż uczestnicy tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia otrzymali możliwość prerejestracji. Z takiej opcji skorzystało niemal 300 osób. Równolegle z uruchomieniem głównej rejestracji, wystartują także zapisy na dystans sprinterski i sztafety. Podstawowa cena pakietu na sprint wyniesie 250 zł (do 31 grudnia br.), natomiast wpisowe dla sztafet – 350 zł (do 31 stycznia 2019).

– Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej, która swoją drogą niedługo doczeka się zupełnie nowej odsłony. Jak co roku, przygotowujemy też nowości i akcje specjalne. O pierwszych szczegółach poinformujemy już 4 grudnia, podczas oficjalnej prezentacji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – zapowiada dyrektor imprezy.

Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Proszę nie zakładać, że „każdy miłośnik triathlonu w Polsce” ma zapisaną tę datę.
    Osobiście nie mam. 2019r to będzie mój 8 sezon startowy, w dotychczasowych 7 zaliczyłem 45 startów w tym 3 x IM (Kalmar, Klagenfurt, Frankfurt) i 12 „połówek”.
    W Gdyni nigdy nie startowałem, nawet nie planowałem i w kolejnym roku to się nie zmieni. Nie dla każdego to samo się liczy.

    Pozdrawiam

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze