Enea IRONMAN 70.3 GDYNIA powered by Herbalife najlepszą imprezą sportową w Gdyni

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife kolejny raz została uznana za najlepszą imprezę sportową w Gdyni. Podczas Gali Gdyńskiego Sportu, organizatorzy odebrali statuetkę w tej kategorii już po raz trzeci. W listopadzie 2016 roku, imprezę okrzyknięto także najlepszą imprezę triathlonową w Polsce w plebiscycie Akademii Triathlonu.

 

Radości z wyróżnienia nie kryje dyrektor zarządzający Sport Evolution, Michał Drelich:

Bardzo podoba mi się taka tradycja, choć w ubiegłym roku powiedziałem, że nie robimy tego dla statuetek – śmieje się Michał Drelich. – Dla nas największą nagrodą jest uznanie zawodników, mieszkańców Gdyni i władz miasta. Doskonale wiemy, że Gdynia wyznacza wysokie standardy. Jeśli w gronie tak znakomitych imprez, to właśnie nasza została tą najlepszą, to nie pozostaje nic innego, jak zakasać rękawy i zrobić wszystko, żeby za rok decyzja jury była taka sama – dodaje.

 

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo – Wschodniej. Tegoroczna impreza odbędzie się 5 i 6 sierpnia. Na listach startowych jest już ponad 3000 zawodników.

 

IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie. W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Enea 5150 Warsaw Triathlon oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Impreza w Gdyni uznawana jest za największą w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata.

 

Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz facebook.com/polandtriathlon.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,205FaniLubię
1,218ObserwującyObserwuj
318SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze