Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife partnerem filmu „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego

Dla wielu uczestników Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife Jerzy Górski jest motywacją do przełamywania swoich ograniczeń. Historia Polaka, który wyszedł z ciężkiego nałogu i został mistrzem świata w podwójnym IRONMANIE trafi w listopadzie na wielkie ekrany. Zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife zostały partnerem filmu „Najlepszy”.


Jerzy Górski i jego burzliwa historia jest w środowisku triathlonowym doskonale znana. Dzięki filmowcom ma szansę zainspirować także szeroką publiczność. Po wielkim sukcesie filmu „Bogowie” Łukasz Palkowski sięga po historię, w której wątek sportowy przenika się z wielkimi emocjami.

 

3 września 1990 roku Jerzy Górski został Mistrzem Świata w podwójnym IRONMANIE, pokonując 8 km pływania, 360 km na rowerze i 84 km biegu w czasie 24 godzin 47 minut i 46 sekund.

Przez wiele lat uzależniony od narkotyków, podopieczny Monaru, po stracie przyjaciół i wielkiej miłości próbuje uratować swoje życie udowadniając, że wszystko jest możliwe. Twórcy filmu pokazują bohatera, który nie boi się upadać, walczyć i realizować swoich planów.

 

Najlepszy Gdynia 1.png

 

W rolę Jerzego Górskiego wciela się Jakub Gierszał, a w pozostałych rolach zobaczyć będzie można także Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński Junior, który odebrał nagrodę podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, za zdjęcia do „Wołynia” Wojciecha Smarzowskiego.

W ramach partnerstwa w trakcie tegorocznych zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife odbędzie się zamknięty pokaz reżyserskiej wersji filmu.
Produkcja na wielkie ekrany trafi 17 listopada.

 

Najlepszy Gdynia 2.png

 

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz www.facebook.com/polandtriathlon

 

Więcej o filmie można znaleźć TUTAJ.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,205FaniLubię
1,218ObserwującyObserwuj
318SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze