Enea IRONMAN 70.3 GDYNIA powered by Herbalife TOP 10 na świecie

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife znalazła się w „dziesiątce” najlepszych zawodów z serii IRONMAN 70.3 na świecie. W ankiecie przeprowadzonej wśród około ćwierć miliona zawodników, gdyńska impreza została wyróżniona w klasyfikacji „ogólnej satysfakcji zawodników” oraz „najlepszej trasy biegowej”.

Ankieta została przeprowadzona wśród uczestników 136 zawodów IRONMAN oraz IRONMAN 70.3. Zawodnicy mogli oceniać ogólną satysfakcje z zawodów oraz poszczególne kategorie w skali od 1 do 5. WTC opublikowało TOP 10 – IRONMAN i IRONMAN 70.3 m.in. w kategoriach:

Najlepsze wrażenia ogólne;
Najlepsza trasa pływacka;
Najlepsza trasa rowerowa;
Najlepsza trasa biegowa;
Najlepsza lokalizacja.

Z głosowania wyłączone zostały zawody Mistrzostw Świata. Zawody ENEA IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife zajęły 10. miejsce w kategorii „Najlepsze wrażenia ogólne” oraz „Najlepsza trasa biegowa” wśród 96 ocenianych zawodów z serii IRONMAN 70.3. Pełne wyniki dostępne są na stronie www.ironman.com.

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo – Wschodniej. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia. Na listach startowych wyścigu głównego i imprez towarzyszących jest już ponad 3200 zawodników.

IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie. W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Enea 5150 Warsaw Triathlon oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife.