Ewa Komander w teamie Triangle Sport, ze wsparciem firmy Creative

Ewa Komander, aktualna Mistrzyni Polski na dystansie Ironman 70.3 będzie trenować i startować w zawodach ze wsparciem firmy Creative. Komander dołączyła tym samym do teamu Triangle Sport Rafała Medaka, trenera Trisutto – szkoły działającej według zasad trenerskich Bretta Suttona. Obie marki współpracują ze sobą m.in. w zakresie wspierania zawodowych triathlonistów. 

Firma Creative rozpoczęła współpracę z jedną z najbardziej utalentowanych polskich triathlonistek, która będzie reprezentować Polskę w Challenge The Championship 2019 Samorin na Słowacji oraz Mistrzostwach Świata Ironman 70.3 2019 w Nicei.

„Cieszymy się, że możemy wspierać polskich triathlonistów z dużym potencjałem, którzy mogą zaistnieć na arenie międzynarodowej. Ewa bedzie trenować w jednej z najlepszych na świecie szkół triathlonowych, w której trenują Daniela Ryf, 4-krotna Mistrzyni Świata Ironman oraz Nicola Spirig, Mistrzyni Olimpijska. Wierzymy, że trening pod okiem Rafała Medaka, trenera Trisutto, przyniesie efekty już w tym roku” – mówi Rafał Herman, Dyrektor Sprzedaży Creative Labs, współzałożyciel PowerSales International (firma reprezentująca markę Creative w Europie Środkowo-Wschodniej), aktywny triathlonista, czterokrotny uczestnik Mistrzostw Świata Ironman na Hawajach.

Creative wspiera polskich triathlonistów

Creative Labs kontynuuje tym samym wspieranie polskich triathlonistów. W 2018 roku ambasadorem marki był Łukasz Kalaszczyński, Mistrz Polski na dystansie Ironman 70.3.  Creative to światowy lider w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej, najnowocześniejszych rozwiązań audio, które obejmują między innymi najwyższej jakości bezprzewodowe głośniki, słuchawki oraz wzmacniacze w technologii holografii dźwiękowej Super X-Fi®.

pastedGraphic.png

W tym roku firma Creative Labs wprowadzi nowy model słuchawek, bezprzewodowych, oferujących czas odtwarzania do 30 godzin, membranę grafenową, Bluetooth 5.0 z dźwiękiem aptX i AAC oraz certyfikat wodoodporności IPX5.

„Te słuchawki powinny sprawić dużo radości zarówno sportowcom jak i biznesmenom.  Są wszechstronne i eleganckie”  – dodaje Rafał Herman.

Ewa Komander rozpoczęła sezon 2019 startem w zawodach Ironman 70.3 Campeche w Meksyku. Zajęła 5 miejsce.

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,316ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze