Film z Castle Triathlon Malbork i zapisy na rok 2015!

Minął już tydzień od imprezy Castle Triathlon Malbork, w których zawodnicy zmierzyli się z dystansem ½ Ironmana, a także z największym wyzwaniem dla triathlonisty, czyli z dystansem Ironman. Najlepsi na trasie 3,8km pływania, 180km jazdy na rowerze i 42,2km biegu okazali się Wjciech Łachut (9:31:02) oraz Sylwia Korcz (12:49:19), natomiast na popularnej połówce triumfowali Mikołaj Luft (4:07:29) i Agata Holnicka (5:06:49). „Castle Triathlon Malbork już za nami. Imprezę możemy uznać za bardzo udaną. Dopisali zawodnicy, kibice, a także przepiękna pogoda. W naszych szeregach emocje jeszcze nie opadły, ale już myślimy nad kształtem przyszłorocznego wydarzenia w Malborku. Z pewnością zachowamy termin, czyli pierwszą niedzielę września, a zapisy uruchomimy już za 2,5 tygodnia czyli 1 października.” – mówi Marcin Florek z Labosport Polska.

 

1 95

 

1 października o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie imprezy www.castletriathlon.com uruchomione zostaną zapisy na dystans Ironman, który odbędzie się 6 września 2015 roku w Malborku. Zapisy na dystans ½ Ironmana zostaną uruchomione w późniejszym terminie. Tymczasem możecie zobaczyć, jak było podczas tegorocznej imprezy Castle Triathlon Malbork. 

 

 

 

WYNIKI – DYSTANS IRONMAN 

 

WYNIKI – DYSTANS HALF 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,515ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane