Brakuje Ci motywacji? To wysadzi Cię z fotela. Klipy, które motywują

(Red.)Kolejna porcja filmów, które dodają energii. Jeżeli trudno Wam się zmotywować do treningów podtrzymujących kondycję i zdrowie (bo te budujące szczytową formę na zawody są chwilowo w „zamrażalce”) to powinniście obejrzeć propozycje przygotowane już wcześniej na Akademii Triathlonu przez Ludwika Sikorskiego.

Jako pierwszy proponujemy Wam teledysk, między innymi ze względu na muzykę, której autorem jest Eminem. Piosenka nosi tytuł „Till I collapse”. Klip pochodzi z zawodów Ironman Hawaii i jest hołdem dla najsłynniejszych zawodów triathlonowych na świecie. Pojawia się w nim wiele sportowych sław: Normann Stadler, Craig Alexander i Chris MacCormack. Oprócz znanych osobistości widać sporo amatorów, zmagających się z dystansem, momentami kryzysu i niepełnosprawnością. Najwięcej ujęć poświęcono Normannowi Stadlerowi. Niemiec triumfował w Konie a 2004 i 2006 roku, natomiast w klipie pokazane są dwa lata, których ten zawodnik nie mógł zaliczyć do udanych. Na jednych zawodach dwukrotnie zawiódł sprzęt – przebita opona. Innym razem organizm Normanna odmówił przyjmowania płynów, co bardzo dosadnie pokazali realizatorzy zawodów.

 

I na koniec ciekawostka – gwiazdy triathlonu też śpiewają. Co prawda, wychodzi im to może nie tak dobrze jak ściganie, ale cel szczytny. Utwór został nagrany dla Jona „Blazemana” Blaisa, o którym Akademia Triathlonu już pisała. W klipie pojawiają się między innymi Chrissie Wellington, Mirinda Carfrae i Andy Potts.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,454ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze