Fotorelacja z Tajlandii. Alicja na podium.

Pisaliśmy o rewelacyjnym wyniku Alicji Medak w zawodach na dystansie Halfironman na Phuket w Tajlandii. Alicja, uzyskując czas 5:12:05 zdobyła drugie miejsce i kwalifikacje na 70.3 IM w Las Vegas i IM World Championship na Hawajach w 2012 roku. Przesyłając nam zdjęcia, Alicja napisała:

 

„Nadal patrzę z niedowierzaniem na moje wyniki na Phuket, ale jak mówi mój trener: „Luck is when opportunity meets preparation”, czyli „Szczęście przychodzi wtedy, kiedy okazja spotyka się z przygotowaniem.” Jeśli chodzi o zawody to trzymałam się strategii, którą uzgodniliśmy z trenerem.  Poszlo dobrze:
1) 2-gie miejsce w grupie wiekowej w 70.3 Asia-Pacific Championships i obie kwalifikacje na 70.3 IM w Vegas w IM World Championship na Hawajachi
2) Oprocz tego 2-gie miejsce (w grupie wiekowej) tydzień wcześniej w Laguna Phuket Triathlon

Ceremonia wręczenia nagród była bardzo przyjemna.  Kiedy wywoływano moje nazwisko, prezenter poprawnie powiedział: „Alicja Medak z Wielkiej Brytanii reprezentujaca Polskę”!


{gallery}Medak_Phuke{/gallery}Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,302ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze