Gala Polskiego Triathlonu już 19 listopada w Warszawie

Gala Polskiego Triathlonu – w imieniu Redakcji Akademii Triathlonu zapraszam Was na spotkanie podsumowujące sezon triathlonowy w Polsce. Ten rok był kolejnym, w którym na triathlonowej mapie Polski pojawiały się nowe zawody, do gry wchodzili nowi zawodnicy. Mamy nadzieję, że listopadowa Gala będzie okazją do spotkania w nieformalnej atmosferze, przy dobrej muzyce, jedzeniu i lampce wina. 

 

1. Kiedy i gdzie?

Gala odbędzie się 19. listopada w sobotę, w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, niedaleko Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. O godzinie 18.00 otwieramy drzwi. Hotel mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu na Starym Mieście w Warszawie. Pałac powstał z inicjatywy biskupa płockiego i do 1795 roku pełnił funkcję siedziby prymasów. Dziś to jeden z najbardziej prestiżowych hoteli oraz miejsce, gdzie organizowane są konferencje i spotkania branżowe. Dress code: Business Casual.

 

historia-bellotto

 

Część oficjalna odbędzie się w sali kolumnowej a zabawa w pałacowych piwnicach 

 

Piwnica-2

 

Spotkania-swiateczne4

 

2. Blogerzy.

Nie przewidzieliśmy w tym roku plebiscytu na Najlepszego Blogera, ale w uznaniu Waszego zaangażowania w tworzenie społeczności AT, fantastycznej atmosfery jaką zapewniacie swoimi tekstami i komentarzami, zapraszamy na Galę wszystkich blogerów, którzy w 2016 roku, do dnia 27 października 2016 napisali co najmniej dwa wpisy. Chcielibyśmy w ten sposób podziękować wam za współtworzenie Akademii Triathlonu. Bez Was nie byłoby takiej społeczności na AT! Dziękuję. Blogerów, którzy zdecydują się wziąć udział w gali proszę o poinformowanie mnie, wysyłając mail na adres: [email protected], bez rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy i opłaty za bilet wstępu. 

 

3. Bilety i rejestracja.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Możemy przyjąć 200 osób, a więc już teraz zachęcam do zarejestrowania się na Galę w specjalnym formularzu, do którego link znajdziecie poniżej. Bilet kosztuje 149 złotych, a w jego cenie otrzymujecie:

– uczestnictwo w całej Gali od godziny 18.00 do zakończenia zabawy
– spotkanie i udział w dyskusji z Agnieszką Jerzyk, dwukrotną olimpijką, która reprezentowała Polskę na IO w Londynie 2012 i Rio 2016.

 

13906640 10210032789644280_1050729707269486906_n

– spotkanie z Michałem Podsiadłowskim, jednym z najlepszych polskich zawodników Age Group

 

michal hawaje_gala

– część artystyczną, o którą zadba znakomity szkocki wokalista Brian Allan. Próbkę jego głosu możecie posłuchać tutaj:

 

 

– kolację + powitalną lampka wina
– zabawa po części oficjalnej w piwnicach Pałacu – Hotelu Bellotto
– spotkanie z fantastycznymi ludźmi, którzy budują triathlon w Polsce i są w nim od lat. Swój udział w gali potwierdzili już organizatorzy imprez sportowych, zawodnicy amatorzy i PRO
– dla pierwszych 30 osób, które zarejestrują się na naszą galę przewidzieliśmy dodatkowo upominki książkowe (pozycje o triathlonie, bieganiu i treningu sportowym w ogóle)
– członkom Akademii Triathlonu przysługuje 30% zniżka

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY – KLIKNIJ TUTAJ

 

Po wypełnieniu formularza otrzymacie drogą mailową instrukcję dotyczącą płatności. 

 

4. Kto zostanie nagrodzony?

Nagrodzimy Statuetkami Akademii Triathlonu:

Zawodniczkę i Zawodnika Roku 2016

Najlepszego Amatora i Amatorkę 2016 roku 

Najlepszą imprezę roku 2016 na dystansach krótkich i długich
Najlepszy Cykl 2016

 

5. Jak wybieramy?

Najlepszą Imprezę (dystans połówka/długi/ultradługi, a także dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski), a także Najlepszy Cykl oraz Debiut Roku wybierają czytelnicy Akademii Triathlonu w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się w poniedziałek 31 października 2016 roku o godzinie 12:00. Najlepszych zawodników wybierze redakcja oraz eksperci AT. Zakończenie głosowania przewidziane jest na 13 listopada 2016 roku o godzinie 23:59:59. 

Patronat na Galą Polskiego Triathlonu obejmie Onet i Business Insider Polska – program „Na Czasie, w którym mówimy o biznesie tworzonym z pasji i z pasją – również sportową, o czym bardzo często w swoich programach wspominam. Zapraszam Was na to spotkanie. Mam nadzieję, że będzie inspirujące i motywujące na nadchodzącą zimę. Do zobaczenia 19 listopada w Hotelu Bellotto.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – TUTAJ

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,470ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane