Gala Polskiego Triathlonu już 25 listopada w Warszawie

W najbliższą sobotę, 25 listopada 2017 r. po raz siódmy spotykamy się na Gali Polskiego Triathlonu. Miejscem spotkania jest tak samo jak w ubiegłym roku pięciogwiazdkowy Hotel Bellotto. Ten zabytkowy Pałac Prymasowski znajduje się na ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie. O godzinie 18:00 otwieramy drzwi dla wszystkich, którzy w terminie potwierdzili swoją obecność na Gali. Z przyczyn dużego zainteresowania wydarzeniem, wstrzymaliśmy zapisy na Galę Polskiego Triathlonu i na chwilę obecną nie planujemy dodatkowych zapisów. Pula wolnych miejsc rozeszła się bardzo szybko.

 

Gwiazdami wieczoru będą Jerzy Górski i Marcin Konieczny. Jurek to bohater powieści biograficznej Łukasza Grassa – „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą”. Także na ekranach kin już oficjalnie pojawił się film Łukasza Palkowskiego o tym samym tytule. Widzowie na portalu Filmweb bardzo wysoko oceniają tę produkcję. W chwili pisania tego artykułu średnia ocen wynosi 8,2 z prawie 5 i pół tysiąca oddanych ocen.

 

Z kolei Marcin Konieczny w tym roku osiągnął duży sukces zdobywając tytuł Mistrza Świata Ironman w kategorii wiekowej 45-49 lat. O jego sukcesie porozmawiamy w części oficjalnej na głównej scenie.

 

 

Podczas Gali poznamy i nagrodzimy zwycięzców Statuetkami Akademii Triathlonu:
– Zawodnika lub Zawodniczkę Roku 2017,
– Amator(ka) Roku 2017 roku,
– Najlepszą imprezę roku 2017 na dystansach krótkich i długich,
– Najlepszy Cykl 2017,
– Najlepszy debiut roku.

 

Głosowanie zostało zakończone w niedzielę 12 listopada o północy. Dziękujemy za liczne oddane głosy.

 

Uhonorujemy także miejsca 1-3 zajęte w Pucharze Polski w Triathlonie, której klasyfikację prowadził Polski Związek Triathlonu.

 

Wręczone zostaną także statuetki dla trzech najpopularniejszych triathlonistów, którzy wygrali Enea Grand Tri. Jeden z nich otrzyma możliwość startu w wybranych zawodach w Europie. Organizatorem tego plebiscytu jest Partner Główny Gali Polskiego Triathlonu – firma Enea – wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Enea od lat jest zaangażowana w polski triathlon, jest sponsorem tytularnym takich zawodów jak Enea Ironman 70.3 Gdynia, Enea Ironman 5150 Warsaw czy Enea Bydgoszcz Triathlon.

 

Wszyscy uczestnicy Gali mogą liczyć na powitalną lampkę wina oraz kolację. Po zakończeniu części oficjalnej przejdziemy do piwnic Pałacu, aby bawić się przy dobrej muzyce. Jest to świetna okazja do spotkania fantastycznych ludzi i omówienia najważniejszych dla nas spraw.

 

Przypomnijmy, że obowiązują stroje business casual.

 

Organizatorzy Gali Polskiego Triathlonu wraz z Fundacją Non Iron chcą uaktywnić potencjał ludzi z pasją, którzy zbiorą się w jednym miejscu. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wesprzeć Fundację. Przygotowaliśmy specjalne puszki, które będą ustawione na każdym stoliku. Datki są dobrowolne.

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane